Tai lėmė pasaulio taurės tautų įskaita, kurioje tiek Lietuvos vyrai, tiek moterys užėmė 22-ąsias vietas. Nors vyrams buvo keltas tikslas patekti į 20-uką ir iškovoti net penkias vietas (estafečių varžyboms), tai vis tiek tai bus didžiausia Lietuvos biatlonininkų delegacija olimpinėse žaidynėse. Lietuviai Pietų Korėjoje galės varžytis ne tik asmeninėse varžybose, bet ir mišrioje estafetėje.

Norvegijoje vykstančio devintojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo vyrų 10 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovas Tomas Kaukėnas užėmė 84-ą vietą.

Nugalėjo be klaidų šaudęs ir baudos ratų išvengęs norvegas Johannesas Boe – 24 min. 53,3 sek. Antrą vietą užėmė prancūzas Martinas Fourcade'as (+13,6 sek.; 1 baudos ratas), trečią – rusas Antonas Šipulinas (+21,3 sek.; 0).

Keturis kartus šaudykloje suklydęs 26-erių metų T. Kaukėnas nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 58,2 sek.

24-erių metų lietuvis Vytautas Strolia (+3.10,3; 2) užėmė 91-ą vietą, o 25-erių metų Karolis Dombrovskis (+6.09,0; 4) liko paskutinis – 107-as. Lietuviai nepateko į persekiojimo lenktynes, kuriose dalyvaus 60 sportininkų.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje vėl triumfavo M. Fourcade'as (1282 tšk.). Antrą vietą užėmė A. Šipulinas (853 tšk.), trečiąją – J. Boe (760 tšk.).

T. Kaukėnas su 32 taškais tarp 106 klasifikuotų biatlonininkų užėmė 72-ą poziciją.

Tautų taurės įskaitoje nugalėjo Vokietija (7448 tšk.). Lietuviai (2988 tšk.) liko 22-i, latviai (3152 tšk.) – 21-i, o estai (3393 tšk.) – 19-i.