Nusivylęs Rusija krepšininkas grįžo namo

Vilniaus "Lietuvos ryte" - naujas veidas. Lietuvos krepšinio lygos čempionų ekipos aprangą apsivilks puolėjas Artūras Javtokas. 23 metų 207 cm ūgio sunkusis krašto puolėjas A.Javtokas, kuris yra "Lietuvos ryto" klubo "centro" Roberto Javtoko vyresnysis brolis, šį sezoną rungtyniavo Rusijoje - Permės "Ural Great" komandoje.
Lietuvos krepšininkas pasinaudojo gera proga pabėgti iš Permės. "Ural Great" klubas jam vėlavo apie tris savaites sumokėti atlyginimą. Kontrakte buvo numatyta, kad žaidėjas gali nutraukti sutartį, jei alga vėluoja 15 dienų.

Krepšininkas tikisi, kad "Lietuvos ryto" komandoje jis galės visapusiškai atsiskleisti ir tobulėti. 115 kg sveriantis A.Javtokas teigė galįs žaisti ir vidurio puolėjo pozicijoje, ypač tada, kai priešininkų "centras" yra judrus.

A.Javtokas kartu su "Lietuvos ryto" krepšininkais pradės treniruotis šiandien. Žaisti pirmąsias oficialias rungtynes Vilniaus klube jis ketina gruodžio 9 dieną - tada "Lietuvos rytas" savo aikštėje NEBL varžybose rungtyniaus su Helderio "Conesco" (Olandija).

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Berlyno maratone trys lietuviai pagerino asmeninius rekordus (1)

Sekmadienį Vokietijoje vykusiame 43-iame BMW Berlyno maratone Ignas Brasevičius nuotolį įveikė per 2 valandas 18 minučių 56 sekundes ir, pagerinęs asmeninį rekordą, užėmė 24 vietą. Tai taip pat geriausias Lietuvos sezono rezultatas ir vienuoliktas rezultatas Lietuvoje per visą istoriją.

R. Leleivytė lenktynėse Italijoje aplenkė olimpinę čempionę (1)

Savaitgalį Italijoje vykusiose dvejose pirmos kategorijos moterų dviračių lenktynėse puikiai pasirodė Rasa Leleivytė („Aromitalia – Vaiano“). Trečiosiose „Giro dell'Emilia“ lenktynėse šeštadienį 28-erių metų lietuvė finišavo ketvirta, o pirmą kartą surengtose „Gran Premio Bruno Beghelli“ lenktynėse sekmadienį ji užėmė šeštą vietą.

„Lituanica“ apgynė Lietuvos beisbolo čempionės titulą (1)

Daugkartinė Lietuvos beisbolo čempionė Kauno „Lituanica“ ekipa apgynė nugalėtojos titulą. „Lituanica“ beisbolininkai šeštadienį trečiosiose šalies pirmenybių finalo rungtynėse svečiuose 12:3 nugalėjo „BK Vilnius“ klubą ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3-0.

Nidos pusmaratonį laimėjo E. Sakalaitė ir V. Dopolskas (1)

Šeštadienį Nidos pusės maratono bėgimą, kuriame sportininkai kovojo ir dėl Lietuvos čempionato apdovanojimų, laimėjo Eglė Sakalaitė ir Valdas Dopolskas.

J. Truchanovičius pasirengęs iššūkiams stipriausioje Europos rankinio lygoje (1)

Sekmadienį savo pasirodymą „Velux“ čempionų lygoje pradeda ir paskutinysis Lietuvos atstovas Jonas Truchanovičius. Vieno perspektyviausių mūsų rinktinės žaidėjų atstovaujamas HB „Montpellier“ klubas stos į kovą su Presovo „Tatran“ ekipa.