Nuo traumų mirė 34-erių metų buvęs UFC kovotojaspaskutinės kovos video

 (6)
Buvęs Absoliutaus kovų čempionato (UFC) kovotojas Timas Hague'as mirė nuo traumų, patirtų per bokso susitikimą. Apie tai praneša „World Boxing News“.
Timas Hague'as
© Getty images

Birželio 16-ą dieną Edmontone (Kanada) T. Hague'as nokautu pralaimėjo bokso dvikovą buvusiam amerikiečių futbolo žaidėjui Adamui Braidwoodui.

Dar pirmame raunde T. Hague'as triskart buvo atsidūręs nokdaune, bet tęsė kovą. Antrame raunde jis vėl atsidūrė ant ringo grindų ir jau negalėjo atsikelti. T. Hague'as be sąmonės buvo nuvežtas į ligoninę. Jam diagnozuota galvos smegenų trauma.

Apie T. Hague'o mirtį naktį iš sekmadienio į pirmadienį pranešė jo artimieji.

Mišrių kovos menų varžybose kanadietis T. Hague'as iškovojo 21 pergalę ir patyrė 13 pralaimėjimų. Bokso ringe jis šventė vieną pergalę ir patyrė tris nesėkmes. Viena jų – paskutinė ir buvo lemtinga.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kitos sporto šakos

Lietuvos softbolo rinktinė pralaimėjo slovakėms

Italijoje vykstančio Europos softbolo čempionato B grupės trečiose rungtynėse pirmadienį Lietuvos rinktinė 5:17 pralaimėjo Slovakijos komandai ir patyrė trečią nesėkmę.

Pasaulio kiokušin karatė čempionate dalyvaus septynios lietuvės

Liepos 1-2 dienomis Astanoje (Kazachstanas) vyksiančiame pasaulio kiokušin karatė moterų čempionate dalyvaus septynios sportininkės iš Lietuvos.

Naktinis Vilniaus Kriteriumas grįžta į miesto centrą tiesiogiai transliuos DELFI TV

Praėjusiais metais startavęs Naktinis Vilniaus kriteriumas jau į pirmąjį etapą pritraukė daugybę sporto mylėtojų. Tada dviratininkai varžėsi fiksuotos pavaros, mėgėjų bei sportininkų kategorijose, antrajame etape renginį papildė riedutininkai, o trečiame ir riedslidininkai.

Bėgimo į Olimpo kalną maratonas - vienas sunkiausių Graikijoje

Šeštadienį, birželio 24 d., Graikijoje buvo surengtas kasmetinis bėgimo į Olimpo kalną maratonas. Maratone dalyvavo daugiau nei 800 sportininkų iš įvairių pasaulio šalių. Bėgikams teko įveikti net 44 kilometrus iki finišo, pažymėto toje vietoje, kurioje, pasak Graikijos legendų, gyveno senovės dievai.

Jubiliejinė „Gintarinių irklų“ regata geriausiems Lietuvos irkluotojams tapo svarbiu išbandymu

Beveik visi geriausi Lietuvos irkluotojai savaitgalį savo jėgas išbandė Trakuose vykusioje jubiliejinėje - 55-oje - „Gintarinių irklų“ regatoje. Po šios regatos bus formuojama Lietuvos komanda, kuri liepos pradžioje dalyvaus pasaulio taurės etape Šveicarijoje.