Pergalę rezultatu 2:1 iškovojo „Storhamar“ komanda. Rungtynės truko 217 minučių ir 14 sekundžių. Mačas, kuris prasidėjo 19 val. baigėsi apie 3 val. nakties pirmadienį vietos laiku.

Pergalingą įvartį pelnė Joakimas E. Jensenas. „Storhamar“ ritulininkai ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-2.

Ankstesnis rekordas buvo pasiektas 1936 metų kovo 24-ą dieną. Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) rungtynės tarp Detroito klubo „Red Wings“ ir Monrealio ekipos „Maroons“ truko 176 minutes ir 30 sekundžių. Ledo ritulininkai tąsyk žaidė 6 pratęsimus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)