Atkaklioje dvikovoje Elektrėnų ESC 6:5 (2:1, 4:2, 0:2) įrodė savo pranašumą prieš Rygos „Cetra“ (Latvija) atstovus ir užsitikrino antrą vietą atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato reguliariajame sezone.

Rungtynėse iki pat rungtynių pabaigos priekyje buvo lietuviai, kurie po pirmojo kėlinio turėjo minimalią persvarą, o antrajame kėlinyje ją padidino iki trijų įvarčių. Vis dėlto latviai rado jėgų sumažinti skirtumą iki minimumo (5:6) ir sugrąžinti intrigą, tačiau išplėšti pratęsimo jiems pritrūko laiko.

ESC – „Cetra“ 6:5 (2:1, 4:2, 0:2).

ESC: M. Lomakinas 2, A. Prichodka, D. Kazlauskas, A. Simankovas, Š.Suchamilinas po 1 įvartį.

„Cetra“: G. Gajevskis, P. Ostašovsas, J. Zantsas, M. Vecvagaras, A. Popensas po 1 įvartį.

„Meteoras“ netikėtai lengvai įveikė „Ice wind“

Vilniaus „Meteoro“ ledo ritulininkai Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Rytų konferencijoje be didesnio pasipriešinimo 6:1 (2:1, 2:0, 2:0) pranoko Vilniaus „Ice wind“ komandą.

Nors ekipos žengia skirtingose turnyro lentelės pusėse, „Meteoras“ greitai įrodė savo jėgą varžovams, kurie priešinosi tik iki antrojo kėlinio vidurio. Antrojoje rungtynių pusėje „Meteoras“ padidino skirtumą iki penkių įvarčių ir šventė pelnytą pergalę.

Abiems ekipoms dvikova didesnės įtakos jų pozicijoms nebeturėjo.

„Meteoras“ – „Ice wind“ 6:1 (2:1, 2:0, 2:0).

„Meteoras“: E. Malcius 2, R. Asovskis, V. Kozlovas, R. Vasiliauskas, T. Vaškevičius po 1 įvartį.

7.Vilniaus „Lokiai“10101842:944

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms.