Pergalingą įvartį 66-ą min. šeimininkams pelnė Tomas Wilsonas. Kitus du įvarčius nugalėtojams pelnė Justinas Williamsas (13-ą ir 36-ą min.).

„Maple Leafs“ ekipoje, kuri pirmo kėlinio viduryje pirmavo 2:0, pasižymėjo Mitchellas Marneris (2-ą) ir Jake'as Gardineris (10-ą min.).

Antros rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį (balandžio 15-ą dieną) vėl Vašingtone.

Vakarų konferencijos nugalėtoja Čikagos komanda „Blackhawks“ ketvirtfinalio pirmame susitikime savo aikštėje 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) pralaimėjo Nešvilio ekipai „Predators“.

Rungtynių rezultatai (skliaustuose nurodyta reguliariame sezone užimta vieta):

Rytų konferencija

Vašingtono „Capitals“ (1) - Toronto „Maple Leafs“ – 3:2 (1:2, 1:0, 0:0; 1:0), – po pratęsimo. Seriją 1-0.

Vakarų konferencija

Čikagos „Blackhawks“ (1) - Nešvilio „Predators“ (8) – 0:1 (0:1, 0:0, 0:0), – serija 0-1.

Anaheimo „Ducks“ (3) - Kalgario „Flames“ (7) – 3:2 (1:1, 2:1, 0:0), – serija 1-0.

M. Armalis vėl nežaidė, o „Barracuda“ patyrė nesėkmę po pratęsimo

JAV ledo ritulio lygoje (AHL) ketvirtadienį San Chosė klubas „Barracuda“, kuriam atstovauja vartininkas Mantas Armalis, namuose po pratęsimo 3:4 (1:1, 1:0, 1:2, 0:1) nusileido Tuksono ekipai „Roadrunners".

M. Armalis rungtynes stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, o pagrindinis ekipos vartininkas Troy Grosenickas atrėmė 16-ą varžovų smūgių iš 20-ies.

Paskutinį kartą M. Armalis aikštėje pasirodė kovo 26-ą dieną.

„Barracuda“ (93 tšk.) ekipa, kuri yra Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) San Chosė klubo „Sharks“ dublerių komanda, AHL Vakarų konferencijoje pagal prarastus taškus užima pirmą vietą. Ji jau užsitikrino pirmą poziciją Ramiajame divizione.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.