Svečių gretose pasižymėjo Džėjus Byglas (Jay Beagle, 4 min.), Andrė Burakovskis (Andre Burakovsky, 30) ir Niklasas Bakstriomas (Nicklas Backstrom, 46).

„Canadiens“ ekipai įvarčius pelnė Aleksandras Radulovas (8) ir Maksas Pasjoretis (Max Pacioretty, 48).

„Capitals“ komanda, po 52 rungtynių turinti 76 taškus, pirmauja Rytų konferencijoje ir absoliučioje lygos įskaitoje. „Canadiens“ ekipa su 67 taškais po 53 mačų Rytų konferencijoje žengia ketvirta.

Šeštadienio rungtynių rezultatai.

„Montreal Canadiens“ – „Washington Capitals“ 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)

„Philadelphia Flyers“ – „Los Angeles Kings“ 0:1, po pratęsimo (0:0, 0:0, 0:0; 0:1)

„Colorado Avalanche“ – „Winnipeg Jets“ 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)

„Boston Bruins“ – „Toronto Maple Leafs“ 5:6 (1:1, 2:3, 2:2)

Buffalo Sabres“ – „Ottawa Senators“ 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Tampa Bay Lightning“ – „Anaheim Ducks“ 3:2, po baudinių (1:1, 1:0, 0:1; 0:0; 1:0)

New York Islanders“ – „Carolina Hurricanes“ 4:5, po pratęsimo (1:1, 2:3, 1:0; 0:1)

„Columbus Blue Jackets“ – „New Jersey Devils“ 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)

„St. Louis Blues“ – „Pittsburgh Penguins“ 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

„Nashville Predators“ – „Detroit Red Wings“ 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)

„Dallas Stars“ – „Chicago Blackhawks“ 3:5 (0:0, 1:2, 2:3)

„Vancouver Canucks“ – „Minnesota Wild“ 3:6 (1:2, 2:3, 0:1)

„San Jose Sharks“ – „Arizona Coyotes“ 2:3, po baudinių (0:0, 1:1, 1:1; 0:0; 0:1).