Per nepilnas 10 žaidimo minučių (9:45) lietuvis dukart metė į varžovų vartus, blokavo vieną metimą ir pirmame kėlinyje (8:45) gavo dvi baudos minutes.

Per dešimt mačų atkrintamosiose varžybose puolėjas iš Lietuvos aikštelėje praleido 1 valandą 56 minutes ir 26 sekundes, per kurias įmušė įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 5 varžovų metimus ir gavo 2 baudos minutes.

38-erių metų puolėjas D. Zubrus reguliariajame sezone per 50 mačų savo ekipai pelnė 3 įvarčius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 baudos minučių.

Įvarčius nugalėtojams pirmadienio mače pelnė Bryanas Rustas (12:46), Conoras Sheary (13:48) ir Nickas Bonino (57:27), o „Penguins“ vartininkas Mattas Murray'us atrėmė 24 svečių metimus iš 26.

Svečių gretose antrame kėlinyje įvarčiais pasižymėjo Tomašas Hertlas (23:02) bei Patrickas Marleau (38:12), o „Sharks“ vartininko Martino Joneso sąskaitoje – 38 atremti arenos šeimininkų metimai iš 41.

Antrąsias Stenlio taurės turnyro finalo serijos rungtynes komandos Pitsberge žais trečiadienį.