Arenos šeimininkams įvarčius pelnė Chrisas Vande Velde (6:12), R.J. Umbergeris (16:15), Jakubas Voračekas (21:45), Pierre'as-Edouardas Bellemare'as (22:36), Markas Streitas (27:02; 2 rezultatyvūs perdavimai), Braydenas Schennas (28:37) ir Michaelas Rafflas (35:01), o „Flyers“ vartininkas Robas Zeppas atrėmė 21 varžovo metimą.

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Steveas Stamkosas (10:26), Brianas Boyle'as (35:23) ir Ryanas Callahanas (41:20).

39-erių metų „Lightning“ vartininkas Jevgenijus Nabokovas atrėmė 9 varžovų metimus iš 13, o antrojo kėlinio pradžioje rusą pakeitęs Benas Bishopas – 9 metimus iš 12.

Kituose pirmadienio NHL pirmenybių reguliariojo sezono mačuose Stenlio taurės savininkė Los Andželo „Kings“ ekipa 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) nugalėjo Toronto „Maple Leafs“ komandą, o Vašingtono „Capitals“ klubas 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) privertė pasiduoti Kolorado „Avalanche“ ledo ritulininkus.

Įdomu, kad sostinės atstovų pergalę lėmė antro kėlinio pabaigoje pelnytas ruso Aleksandro Ovečkino įvartis, kuris toks jam buvo jau 74-tas per karjerą.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!