Šeštadienį namuose „Devils“ komanda beveik 14 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) privertė pasiduoti keturioliktą nesėkmę per 32 mačus patyrusius bei ketvirtoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančius Tampos „Lightning“ (39 tšk.) ledo ritulininkus.

Lietuvis, patekęs tarp trijų geriausių rungtynių žaidėjų, abiem įvarčiais pasižymėjo trečiajame kėlinyje (46:44 ir 49:36).

19 minučių (19:05) aikštelėje praleidęs „Devils“ puolėjas kartą į varžovų vartus smūgiavo netaikliai ir antrajame kėlinyje (31:51) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 35-erių D. Zubraus sąskaitoje per 34 reguliariojo sezono mačus – 7 įvarčiai, 10 rezultatyvių perdavimų ir 22 baudos minutės.

Pirmojo įvarčio autoriumi arenos šeimininkų gretose tapo Damienas Brunneris (35:37).

„Devils“ vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė visus 33 varžovų smūgius bei trečią kartą šiame sezone ir 124-ą kartą per savo karjerą NHL į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.