Atrankos A grupėje varžęsis J. Kinderis surinko 1095 taškus ir liko 23-iojoje vietoje. Lietuviui itin nepavyko fechtavimosi rungtis, kurioje buvo laimėta tik 10 dvikovų ir užimta vos 26-i vieta tarp 29 dalyvių. Plaukimo varžybose J. Kinderis liko 20-as (2:09.44), kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje užėmė 8-ą poziciją (11:27.02; 10 netaiklių šūvių – 5 paskutiniame ruože), bet pakilti aukščiau tai jau neleido.

C grupėje D. Vaivada surinko 1088 taškus ir užėmė 22-ą vietą. 18-ą gimtadienį ką tik atšventęs kaunietis fechtuodamasis taip pat liko 26-as (10 pergalių), baseine buvo 12-as (2:05.09), o kombinuotoje rungtyje – 18-as (11:55.05; 10 netaiklių šūvių – 6 pirmojoje serijoje).

Rytoj Vengrijoje vyks moterų varžybų finalas, jame dalyvaus viena mūsų atstovė – Gintarė Venčkauskaitė.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)