Nugalėjo Prancūzijos atstovė Justina Braisaz. Ji šaudykloje nesuklydo nei karto ir 7,5 km įveikė per 22 min. 7,7 sek. Antrą vietą užėmė norvegė Tiril Eckhof (+23,1 sek.; 2 baudos ratai), trečią - ukrainietė Julija Džima (+36,6; 1).

D. Rasimovičiūtė turėjo įveikti du baudos ratus ir nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 25,1 sek.

Natalija Kočergina (+4.05,0; 3) užėmė 39-ą vietą, Natalija Paulauskaitė (+4.58,1; 3) - 53-ią, Kotryna Vitkūnaitė (+5.06,1; 0) - 56-ą, o Gabrielė Leščinskaitė (+7.03,4; 4) - 66-ą tarp 71 dalyvės.

„Po šių varžybų jaučiausi tikrai neblogai. Sėkmingiausiai pavyko įveikti pirmą ratą, kuris buvo tikras teigiamų emocijų pliūpsnis po ilgo ir kantraus pasiruošimo periodo. Sunkiau sekėsi paskutiniame rate įveikti didįjį pakilimą į kalną, šiek tiek pritrūko jėgų, ne visai tolygiai pasiskirsčiau jėgas. Kaip pirmam startui, likau patenkinta savo šaudymu, žinoma, galėjo būti ir geresnis bet yra kaip yra ir tikiuosi, kad jis bus geresnis svarbesnėse varžybose sezono metu. Varžybose pasirodžiau taip kaip ir tikėjausi. Taip pat, esu dėkinga savo slidžių paruošimo personalui ir žmonėms, kurie su manimi ilgai ir kantriai dirbo“, - po varžybų biathlonltu.com sakė D. Rasimovičiūtė.

12,5 km bendro starto lenktynėse nugalėjo J. Džima. Ukrainietė šaudykloje suklydo vieną kartą, įveikė vieną baudos ratą ir finišavo per 39 min. 50,7 sek.

D. Rasimovičiūtė (+3.13,3; 4) finišavo 15-a, N. Kočergina (+4.52,9; 7) - 27-a, N. Paulauskaitė (+6.38,8; 3) - 36-a, G. Leščinskaitė (+8.03,8; 2) - 47-a, o K. Vitkūnaitė (+8.37,2; 2) - 51-a.

Vyrų 10 kilometrų sprinto distancijoje nepralenkiamas buvo daugkartinis pasaulio čempionas prancūzas Martinas Fuorcadea's. Be klaidų šaudęs biatlonininkas finišavo per 23 min. 35,6 sek.

Lietuvis Tomas Kaukėnas (+2.40,8; 2) užėmė 28-ą vietą, Karolis Dombrovskis (+3.13,2; 1) - 43-ią, Vytautas Strolia (+3.18,6; 3) - 47-ą, o Rokas Suslavičius (+5.37,5; 4) - 97-ą tarp 114 sportininkų.

„Šiose varžybose nustebino grįžęs šaudymo greitis ir pasitikėjimas, drąsa. Prieš varžybas sunkiai sekėsi apšilti, labai šalo rankos, nesinorėjo daug energijos išnaudoti, todėl buvo sunkus pirmas ratas. Grįžtant prie šaudymo, galiu pastebėti, kad pavyko kone idealiai atlikti visus veiksmus susijusius tiek su pačiu šaudymu, tiek su pasiruošimu jam. Džiugina ir tai, jog pavyko tolygiai pasiskirstyti jėgas visai distancijai ir užteko pakankamai jėgų paskutiniam ratui. Labiausiai šiose varžybose mane nustebino teigiamas pasitikėjimas savo galimybėmis. Prieš varžybas buvau ne visai užtikrintas dėl savo formos, bet po šio starto nuotaikos geresnės, o šiaip džiaugiuosi komanda ir mūsų keliami tikslai dėl olimpinių žaidynių atrankos yra pakankamai realūs“, - varžybas apibendrino T. Kaukėnas.

15 km bendro starto lenktynėse nugalėjo prancūzas Simonas Fourcade'as. Be klaidų šaudęs prancūzas finišavo per 39 min. 52,8 sek.

T. Kaukėnas (+3.25,1; 5) užėmė 28-ą vietą, o K. Dombrovskis (+4.10,7; 4) - 30-ą tarp 40 lyderių grupėje startavusių sportininkų.

B grupėje (56 dalyviai) V. Strolia buvo 14-as, o R. Suslavičius - 46-as.