Nauja futbolo federacijos vadovybė imasi darbo

 (4)
Penktadienį, spalio 27 dieną, Lietuvos futbolo federacijos (LFF) būstinėje į pirmąjį posėdį susirinks naujas LFF Vykdomasis komitetas, išrinktas praėjusią savaitę ataskaitos ir rinkimų konferencijoje, praneša ELTA.
"Dienotvarkėje - LFF ataskaitos ir rinkimų konferencijos rezultatų tvirtinimas, kiti neatidėliotini sprendimai, kuriais pradedama LFF reforma, - rašoma LFF atstovo spaudai pranešime. - Komitetas turės išrinkti LFF viceprezidentus, generalinį sekretorių, Finansų komisiją, pradėti pasiruošimą Trenerių tarybos formavimui, visuotinio Futbolo kongreso sušaukimui bei naujų LFF įstatų kūrimui".

Pasibaigus posėdžiui, rengiama spaudos konferencija, kurioje dalyvaus naujasis LFF prezidentas Liutauras Varanavičius ir kiti posėdyje išrinkti LFF vadovai.

Atstovo spaudai Vytaro Radzevičiaus teigimu, kvietimus dalyvauti posėdyje pasirašė LFF generalinio sekretoriaus einantis Robertas Mackevičius.

Paklaustas, ar jau nėra jokių prieštaravimų bei kliūčių iš buvusios vadovybės pusės, R.Mackevičius Eltai sakė: "Taip, posėdis įvyks, o informaciją gausite spaudos konferencijoje. Kviečiame atvykti 14 valandą".

Seimo narys liberalas Gintautas Babravičius, pretenduojantis į LFF viceprezidentus, taip pat išreiškė viltį, kad buvęs federacijos prezidentas Vytautas Zimnickas nedarys kliūčių naujo Vykdomojo komiteto darbui.

ELTA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kitos sporto šakos

Paaiškėjo geriausi Lietuvos šių metų golfo sezono žaidėjai

Aukščiausią reitingą turintys Lietuvos golfo žaidėjai susirungė dėl geriausiojo vardo. Po Druskininkų Vilkės golfo klubo aikštyne vykusio Lietuvos golfo turo finalo turnyro paaiškėjo ne tik jo nugalėtojai, bet ir bendroje įskaitoje geriausi šių metų sezono golfo žaidėjai. Jais tapo Gediminas Markevičius ir Rasa Butrimaitė.

Lietuvos rankininkai svetur: nuo „sausų“ rungtynių iki įvarčių lietaus

Slovėnų Celjės „Pivovarna Lasko“ ekipa su lietuviu Povilu Babarsku puikiai pradėjo pasirodymą pačioje stipriausioje Europos lygoje. Slovėnų klubas pirmame ture susitiko su Zagrebo HC „Prvo“ komanda. Dviejų kaimyninių šalių stipriausių ekipų susirėmime intrigos ir kietos kovos netrūko.

„Energija“ minimaliu skirtumu pralaimėjo svečiams iš Bresto

Pirmadienį Baltarusijos aukščiausiosios ledo ritulio lygos rungtynėse Elektrėnų „Energija“ namuose po atkaklios kovos 3:4 (0:0, 2:4, 1:0) nusileido „HC Brest“ ekipai ir čempionate patyrė antrą pralaimėjimą per ketverias rungtynes.

Ž. Savicko turnyre medalius išsidalino galiūnai iš užsienio (1)

Savaitgalį Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ šurmuliavo Vilniaus sporto festivalis. Didžiausiame sporto ir sveikatingumo renginyje savo veiklą pristatė virš šimto įvairiausių sporto organizacijų, šimtai dalyvių aktyviai sportavo treniruočių zonose, klausėsi įdomių paskaitų ir diskusijų konferencijų zonoje. Tačiau iš visos festivalio programos aiškiai išsiskyrė vienos varžybos – stipriausių regiono vyrų kova tradiciniame „Savickas Classic 2016“ turnyre, kuriame titanišką jėgą pademonstravo dešimt galiūnų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos.

Kinijoje vykusiame BASE šuolių čempionate triumfavo prancūzas

Pasaulinis BASE šuolių čempionatas šiais metais surengtas Pietvakarių Kinijoje. Šį kartą geriausiuoju tapo prancūzas Vincentas Dykesas.