Nestartavus Tomui Kaukėnui, dar vieną Lietuvos čempiono titulą iškovojo Karolis Dombrovskis. 5 baudos minutes „uždirbęs“ biatlonininkas 20 km distanciją įveikė per 58 min. 9 sek. ir 2 min. 17 sek. aplenkė Roką Suslavičių (5 netaiklūs šūviai). Trečią vietą užėmė biatlono subtilybes dar bandantis perprasti Vytautas Strolia, kuris šaudykloje suklydo 10 kartų ir K. Dombrovskiui pralaimėjo 6 min. 15 sek.

Moterų 15 km asmeninėse lenktynėse dalyvavo ir apie grįžimą į biatlono trasą paskelbusi Diana Rasimovičiūtė. Vis dėlto ketverių olimpinių žaidynių dalyvei tapti šalies čempione nepavyko. Pirmą vietą užėmė Natalija Paulauskaitė (5 netaiklūs šūviai, visi – šaudant gulomis), distanciją riedslidėmis įveikusi per 55 min. 52 sek.

Net 10 kartų suklydusi, bet įspūdingą greitį demonstravusi Natalija Kočergina atsiliko vos 53 sek. ir buvo antra. Trečia liko D. Rasimovičiūtė (8 baudos minutes, atsiliko 4 min. 15 sek.).

Natalija Kočergina, Natalija Paulauskaitė ir Diana Rasimovičiūtė (V. Strolios nuotr.)

Jaunimo grupėje pajėgiausias buvo Arnoldas Mikelkevičius, jaunių – Radoslavas Aleksandrovas ir Rūta Banytė.

Lietuvos „A“ komandos nariai jau išvyko į treniruočių stovyklą aukštikalnėse.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)