Lietuvos biatlonininkė suko tris baudos ratus ir 7,5 nuotolį įveikusi per 24 minutes 37,9 sekundės finiše 1 minutę 23,5 sekundės pralaimėjo pirmą pergalę sezone iškovojusiai norvegei Bentei Landheim, kuri šaudykloje suklydo du kartus.

Vos 4,8 sekundės nuo nugalėtojos atsiliko antrą vietą užėmusi ir lydere bendroje IBU taurės varžybų įskaitoje tapusi rusė Uljana Kaiševa, o trečia sekmadienį liko kita norvegė Hilde Fenne, tėvynainei pralaimėjusi 25,1 sekundės.

Kitos Lietuvos sportininkės sekmadienį tenkinosi kuklesnėmis pozicijomis – Gabrielė Leščinskaitė užėmė 70-tą vietą, Natalija Paulauskaitė – 72-ą, o Kortyna Vitkūnaitė liko 81-ma tarp 88-ių finišavusiųjų (startavo 90).

1. Bente Landheim (Norvegija) 23 min. 14,4 sek. (2 baudos ratai)
2. Uljana Kaiševa (Rusija) atsiliko 4,8 sek. (3)
3. Hilde Fenne (Norvegija) 25,1 (3)
4. Galina Nečkasova (Rusija) 40,2 (2)
5. Viktorija Slovko (Rusija) 46,6 (3)
...
11.Natalija Kočergina (Lietuva) 1:23,5 (3)
...
70.Gabrielė Leščinskaitė (Lietuva) 4:44,4 (4)
...
72.Natalija Paulauskaitė (Lietuva) 4:54,9 (5)
...
81.Kotryna Vitkūnaitė (Lietuva) 6:12,6 (5)
...
88.Gabriela Almeida Neres (Brazilija) 9:41,5 (4)

56.Grete Gaim (Estija) 1

R. Suslavičius IBU taurės biatlono varžybų sprinte sekmadienį liko tarp autsaiderių

Sekmadienį antrosiose vyrų sprinto lenktynėse Švedijoje vykstančiame 2015-2016 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos taurės (IBU Cup) varžybų pirmajame etape vienintelis iš lietuvių startevęs Rokas Suslavičius liko tarp autsaideriu.

Net šešis baudos ratus sukęs lietuvis 10 km įveikė per 33 minutes 23,5 sekundės ir pergalę sekmadienį iškovojusiam rusui Matvejui Jelisejevui pralaimėjo 6 minutes 12,4 sekundės.

Po šios pergalės M. Jelisejevas, kartu su penktą vietą sekmadienį užėmusiu tėvynainiu Piotru Paščenka pirmauja bendroje IBU taurės varžybų įskaitoje.

35,3 sekundės rusui sekmadienį pralaimėjo ir antrą vietą užėmė ukrainietis Aleksandras Žirnas, o trečia pozicija tenkinosi norvegas Erlingas Aalvikas, kuris nuo nugalėtojo atsiliko 38,6 sekundės.

1. Matvej Jelisejev (Rusija) 27 min. 06,6 sek. (2 baudos ratai)
2. Aleksandr Žirnyj (Ukraina) atsiliko 35,3 sek. (1)
3. Erling Aalvik (Norvegija) 38,6 (1)
4. Aleksandr Dorožka (Baltarusija) 49,8 (2)
5. Piotr Paščenka (Rusija) 1:10,0 (3)
...
92.Rokas Suslavičius (Lietuva) 6:12,4 (6)
...
113.Caio Santos Moreira (Brazilija) 12:18,2 (6)

54.Vasilij Podkorytov (Kazachstanas) 1

Pasaulio biatlono taurės varžybų Švedijoje starte Lietuvos duetas estafetės varžybose liko 22-as

Sekmadienį Švedijoje mišrių porų estafetės lenktynėmis startavo 2015-2016 metų sezono pasaulio biatlono taurės (BMW IBU World Cup) varžybų pirmasis etapas.

Tris baudos ratus sukęs ir 15 papildomų šovinių panaudojęs Lietuvos duetas - Diana Rasimovičiūtė-Brice ir Tomas Kaukėnas - distancijoje sugaišo 40 minučių 1,0 sekundę ir sugebėjo aplenkti Šveicarijos, Didžiosios Britanijos, Estijos bei Pietų Korėjos atletus.

Pergalę iškovojo vieną baudos ratą sukę ir 7 papildomus šovinius panaudoję norvegai Kaia Woeien Nicolaisen ir Larsas Helge Birkelandas. Jis sugaišo 36 minutes 27,3 sekundės ir finiše 11,9 sekundės aplenkė devynis papildomus šovinius panaudojusius kanadiečius Rosanną Crawford bei Nathaną Smithą.

Trečią vietą užėmė vokiečiai Maren Hammerschmidt ir Danielis Boehmas (1 baudos ratas ir 8 papildomi šoviniai), nugalėtojams pralaimėję 13,2 sekundės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)