Minske - lietuvių Tailando bokso kovos

Šį penktadienį Baltarusijos sostinėje Minske vyks tarptautinis Tailando bokso (Muai Tai) turnyras “Baltarusija – Europa”. Vyriausiuoju varžybų teisėju šiame turnyre bus Baltarusijos sporto ministras.
Cirko arenoje vyksiančiame turnyre Europos rinktinės sudėtyje kausis ir du lietuviai – Irmantas Berankis iš Kėdainių klubo “Vikondos liūtai” ir kaunietis Vigantas Gražys iš klubo “Titanas”.

V.Gražys, treniruojamas Lietuvos Muai Tai sąjungos prezidento Mariaus Misiūno, iš 55 kovų laimėjo net 50. Abu Lietuvos sportininkai yra Pasaulio ir Europos čempionatų prizininkai, daugkartiniai šalies pirmenybių čempionai.

Pastaraisiais metais Lietuvoje išpopuliarėjusios Tailando bokso kovos pritraukia vis daugiau žiūrovų, o Lietuvos sportininkus pradeda pripažinti ir užsienio šalių specialistai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kitos sporto šakos

Šiau­lių spor­to gim­na­zi­ja – permainų kryžkelėje

Šiemet Šiaulių sporto gimnazija sulaukė pokyčių. Ne, šeštą dešimtmetį skaičiuojanti mokymo įstaiga neketina vėl keisti iškabos (vien nepriklausomybės laikais gimnazijos pavadinimas keitėsi penkis kartus). Jaunųjų sportininkų kalvė, po savo stogu pasiryžusi sutelkti perspektyviausius regionų atletus, ilgus metus buvo podukros vietoje.

R. Karbauskis pamėgino paaiškinti, ką Seime veiks bušido kovotojas (262)

„Pajuokaujant, jei bus daužymosi kumščiais parlamente, toks politikas gali labai praversti“, – nusišypsojo politologas Liutauras Gudžinskas. Dar neseniai varžovus ringe talžiusio kovotojo Kęstučio Smirnovo pergalė prieš premjerą Algirdą Butkevičių tapo visų Seimo rinkimų vinimi. Bet ar dziudo meistrą pasikinkę valstiečiai ir žalieji išspaus ką nors konstruktyvaus iš tokio politikos dekadanso?

S. Krupeckaitė norėjo dviejų medalių, o parsivežė tris (8)

Sekmadienį Sen Kventine, netoli Prancūzijos sostinės Paryžiaus, pasibaigusio septinto Europos dviračių treko čempionato medalių lentelėje Lietuvos rinktinė, kurios atstovės iškovojo du aukso ir du bronzos medalius, užėmė septintą vietą.

R. Bernatonis: rinktinėje žaidi ne už save ir ne už klubą, o už visą šalį

Rolandas Bernatonis, kaip ir visa likusi Lietuvos vyrų rankinio rinktinė, su nekantrumu laukia naujo starto, naujos pradžios – atrankos į Europos čempionatą. Šį kartą Lietuvos varžovais grupės etape bus Prancūzijos, Norvegijos ir Belgijos rinktinės.

Irkluotojai rinksis iš dviejų kandidatų (1)

Į Lietuvos irklavimo federacijos (LIF) vadovo kėdę ateinantiems ketveriems metams pretenduoja dabartinis federacijos prezidentas Dainius Pavilionis ir buvęs jos vadovas Artūras Jukna.