Marijampoliečiai ruošiasi susigrąžinti balso teisę

Marijampolės apskrities futbolo federacija (MAFF) reikalauja panaikinti Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto sprendimą neleisti jos atstovui balsuoti šeštadienį įvyksiančiuose LFF prezidento rinkimuose, motyvuojant apskrities konferencijos neteisėtumu.
Marijampoliečiai užtikrino, kad rinkimų konferencijai pateiks reikalingus papildomus dokumetus ir įrodys, kad jų konferencija buvo teisėta, o LFF komisija pateikė tendencingas išvadas.

"Mūsų nuomone, tai purvinas užkulisinis žaidimas, siekiant eliminuoti iš rinkimų palaikančius nepageidautiną kandidatūrą tiems asmenims, kurie nemato galimybių teisėtais metodais išlikti vadovaujančiuose LFF postuose, - sakoma ketvirtadienį išplatintame MAFF pareiškime, kurį pasirašė prezidentas Romas Kukis ir kiti vadovai. - Kategoriškai reikalaujame panaikinti "visagalės" komisijos sprendimą, įvertinti priešrinkiminio farso užsakovų ir vykdytojų dar vieną nusikaltimą Lietuvos futbolui ir netrukdyti MAFF atstovams atlikti savo pareigą. Mūsų federacijos veikla nebuvo uždrausta ir sustabdyta įstatymų numatyta tvarka, todėl MAFF neprarado teisės dalyvauti LFF prezidento rinkimuose".

Balsuojant dėl palaikomo pretendento, 10 MAFF prezidiumo narių buvo už Liutaurą Varanavičių, 1 - už Kęstutį Skrebį ir nė vieno už dabartinį prezidentą Vytautą Zimnicką.

Marijampolės apskritis vienintelė iš dešimties Lietuvos apskričių negavo teisės dalyvauti LFF prezidento rinkimuose, motyvuojant tuo, kad jos konferencijoje nebuvo kvorumo.

Daug aistrų keliantys LFF prezidento rinkimai įvyks šeštadienį.

Futbolo užkulisiuose kalbama, kad jie gali baigtis be jokio rezultato, nes dėl mandatų konflikto dalis delegatų nedalyvaus balsavime.

ELTA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kitos sporto šakos

„Energija“ minimaliu skirtumu pralaimėjo svečiams iš Bresto

Pirmadienį Baltarusijos aukščiausiosios ledo ritulio lygos rungtynėse Elektrėnų „Energija“ namuose po atkaklios kovos 3:4 (0:0, 2:4, 1:0) nusileido „HC Brest“ ekipai ir čempionate patyrė antrą pralaimėjimą per ketverias rungtynes.

Ž. Savicko turnyre medalius išsidalino galiūnai iš užsienio (1)

Savaitgalį Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ šurmuliavo Vilniaus sporto festivalis. Didžiausiame sporto ir sveikatingumo renginyje savo veiklą pristatė virš šimto įvairiausių sporto organizacijų, šimtai dalyvių aktyviai sportavo treniruočių zonose, klausėsi įdomių paskaitų ir diskusijų konferencijų zonoje. Tačiau iš visos festivalio programos aiškiai išsiskyrė vienos varžybos – stipriausių regiono vyrų kova tradiciniame „Savickas Classic 2016“ turnyre, kuriame titanišką jėgą pademonstravo dešimt galiūnų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos.

Kinijoje vykusiame BASE šuolių čempionate triumfavo prancūzas

Pasaulinis BASE šuolių čempionatas šiais metais surengtas Pietvakarių Kinijoje. Šį kartą geriausiuoju tapo prancūzas Vincentas Dykesas.

Varžybose Estijoje – sunkiaatlečio Ž. Staniulio pergalė (1)

Estijoje baigėsi tarptautinis sunkiosios atletikos Vladimiro Baškirovo atminimo turnyras kuriame dalyvavo 11 sporto klubų iš įvairių šalių: Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos ir kitų.

D. Gudzinevičiūtė apdovanojo penkis sportui nusipelniusius asmenis (2)

Pirmadienį Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė apdovanojimų įteikimo ceremonijoje pasveikino penkis laureatus.