Mūsiškė į priekį praleido tik kitą savo mokyklos plaukiką Benjaminą Proudą, kurio kraityje 5 medaliai - 4 aukso ir 1 sidabro. Geriausių varžybų plaukikų penketuke yra ir dar vienas Plimuto komandos atstovas. Antony Jamesas iškovojo 2 aukso bei po 1 sidabro ir bronzos apdovanojimus.

R. Meilutytė 100 metrų plaukimo krūtine finale distancijoje penktadienį sugaišo 1 min. 07,58 sek., iškovojo pirmą vietą bei aukso medalį.

Europos, olimpinė ir pasaulio čempionė bei planetos rekordininkė R. Meilutytė Mančesteryje iškovojo dar du aukso medalius estafestėse. Ji kartu su Plimuto „Leander“ ekipos draugėmis triumfavo 4x100 metrų kompleksinio plaukimo estafetės ir 4x100 metrų laisvu stiliumi finaluose.

R. Meilutytė taip pat penktadienį 50 metrų plaukimo laisvu stiliumi finale nuotolį įveikė per 25,59 sek., užėmė antrą vietą ir pasipuošė sidabro medaliu.

Lietuvė užėmė penktas vietas 50 metrų peteliške ir 100 metrų laisvu stiliumi finaluose, o 200 metrų plaukimo laisvu stiliumi finale ji liko septinta.

R. Meilutytė turėjo dar plaukti ir savo mėgstamą 50 metrų krūtine distanciją, bet šio starto atsisakė. Garantuotas aukso medalis ją būtų kilstelėjęs į geriausių plaukikų pirmą vietą.

Geriausių varžybų sportininkų dešimtukas (vieta, plaukikas, auksas, sidabras, bronza, visi medaliai);

10.Stephanie Slater (Preston)2002

Pagal geriausius rezultatus ir surinktus taškus R. Meilutytė užėmė 16-ą vietą. Ji geriausią rezultatą pasiekė moterų 100 m plaukimo krūtine finale - 1 min. 07,58 sek. ir savo mokyklai iškovojo daugiausiai - 867 taškus. Šioje įskaitoje lyderiu buvo Adamas Peaty iš Derby ekipos. Jis vyrų 100 m plaukimo krūtine atrankoje nuotolį įveikė per 59,59 sek. ir surinko 944 taškus.

Geriausių rezultatų ir daugiausiai surinktų taškų lentelė:

1. Adam Peaty (Derby, vyrų 100 m krūtine atranka) - 59,59 sek. (944 taškai).
2. Adam Peaty (Derby, vyrų 50 m krūtine finalas) - 27,46 sek. (916)
3. Siobhan-Marie O'Connor (Bath, moterų 200 m kompleksinis) - 2 min. 10,39 sek. (905).
...
16. Rūta Meilutytė (Plymouth, moterų 100 m krūtine finalas) - 1 min. 07,58 sek. (867).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (43)