LKL rungtynių rezultatai

Antrą pergalę svečiuose iškovojo LKL vicečempionas Kauno "Žalgiris", 91:68 nugalėjęs Alytaus "Alitos" krepšininkus.

Kaip BNS pranešė "Alitos" klubo atstovas spaudai Antanas Sakavickas, rungtynių pradžia kauniečiams tokios lengvos pergalės nežadėjo. 5 min. "Alita" 11:4. Kauniečiai visą pirmą kėlinuką vijosi varžovus ir priešpaskutinę minutę laimėję atkarpą 5:0, persvėrė rezultatą savo komandos naudai - 20:17.

Nuo šio momento "Žalgiriečiai" tik didino pranašumą. Didžiausiu skirtumu kauniečiai pirmavo likus žaisti 6 minutėms - 57:81.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Saulius Kazevičius,pelnęs 20 taškų, Vaidas Stiga pridėjo 14. "Žalgirio" ekipoje Steven Woodberry (Stivas Vudberis) pelnė 17, Kęstutis Marčiulionis 16 taškų.

Kiek netikėtai baigėsi rungtynės Marijampolėje, kur vietos "Kraitenė" 79:90 nusileido Klaipėdos "Neptūnui".

Kaip BNS pasakojo Klaipėdos "Neptūno" komandos atstovas spaudai Algimantas Ercius, pirmų 5 min. atkarpą uostamiesčio krepšininkai laimėjo 8:0 ir šią persvarą išlaikė iki pirmojo kėlinuko pabaigos.

Antrojo kėlinuko 6 min. "Kraitenė" sumažino skirtumą iki minimumo - 28:29 - ir iki kėlinuko pabaigos kova vyko taškas į tašką.

4-ą trečiojo kėlinuko minutę po Tomo Purlio metimo "Kraitenė" pirmą ir vienintelį kartą persvėrė rezultatą savo naudai 46:44. Bet tuoj pat "Neptūno" krepšininkai 3 min. atkarpą laimi 12:0 ir vėl įgyja 10 taškų persvarą - 56:46.

Likus dviem minutėm iki rungtynių pabaigos aikštės šeimininkai sumažina skirtumą iki 5 taškų - 74:79, bet likusius 11 taškų klaipėdiečiai pelno baudų metimais ir iškovoja pirmąją pergalę čempionate.

Nesulaikomas "Neptūno" komandoje buvo iš Kauno "Žalgirio" paskolintas Vidas Ginevičius, pelnęs 27 taškus. 17 - Audriaus Mineikio sąskaitoje.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė Gintautas Šivickas (16 tšk.) ir Tomas Saltonas (15 tšk.).

7. "Atletas-Policija" 0   1

P.S. Vilniaus "Lietuvos ryto" ir "Šiaulių" komandos dar nežaidė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Vyriausybėje pagerbti Lietuvos parolimpiečiai, jiems dvigubai didinamos premijos pinigai bus išmokėti tik 2017 metais

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius trečiadienį Vyriausybėje pagerbė Rio de Žaneiro parolimpinėse žaidynių medalininkus, kitus dalyvius ir jų trenerius.

Švedijos atvirame kiokušin karatė čempionate - B. Gustaitytės pergalė

Geteborge vykusiame 2016 metų atvirame Švedijos kiokušin karatė čempionate pergalėmis džiaugėsi ir lietuviai. Brigita Gustaitytė tapo čempione, o Jevgenijus Jurutas užėmė 3-ią vietą.

Dviratininkė K. Sosna iškovojo pergalę Italijoje

Katažina Sosna („Torpado Factory“) tapo Italijoje vykusių Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) trečios kategorijos kalnų dviračių kroso varžybų „GimondiBike“ nugalėtoja. 25-erių metų mūsų šalies dviratininkė 40,5 km distanciją įveikė per 1 val. 47 min. 36 sek. ir pelnė 10 pasaulio reitingo taškų.

R. Šidlauskienė - Europos moterų veteranų tarptautinių šaškių čempionė

Korbacho mieste (Vokietija) pasibaigė Europos veteranų tarptautinių šaškių čempionatas. Europos moterų čempione tapo Romualda Šidlauskienė.

Europos graplingo čempionate – lietuvių benefisas

Antrąkart surengtose Europos graplingo pirmenybėse lietuviai susišlavė beveik visus pagrindinius prizus, įskaitant ir laimėtą diržą absoliučioje suaugusiųjų grupės įskaitoje.