LKL ekipai uždrausta vadintis "Kraitene"

 (1)
LKL rungtyniaujanti Marijampolės krepšinio komanda "Kraitenė" turės pakeisti savo pavadinimą, nes uždaroji akcinė bendrovė "Kraitenė" uždraudė krepšininkams naudoti savo vardą.
Marijampolės "Kraitenė"
Pareiškime, kurį pasirašė UAB "Kraitenė" generalinis direktorius A.Breikštas, Suvalkijos krepšinio centras kaltinamas savo įsipareigojimų nevykdymu.

Todėl "Kraitenės" vadovybė gruodžio 18 dienos sprendimu uždraudė centro komandai vadintis "Kraitenės" vardu.

Įtampa Marijampolės krepšinio komandoje kilo atsiradus finansinėms problemoms. Klubo vadovai neneigė lėšų stygiaus ir užsiminė apie naujų rėmėjų paieškas. Ekipą jau paliko keturi krepšininkai.

LKL čempionate "Kraitenė" užima aštuntąją vietą tarp devynių komandų, iš 13 rungtynių laimėjusi trejas. Šioje komandoje žaidžia ir Seimo narys Gintautas Šivickas.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kitos sporto šakos

R. Paškauskienė apsisprendė: šis Europos čempionatas – jau paskutinis (1)

Pagal iškovotus medalius 39-erių metų stalo tenisininkė Rūta Paškauskienė patenka į Europos visų laikų tituluočiausių sportininkių penketuką. Lietuvos stalo tenisininkė per savo karjerą dalyvavo trejose olimpinėse žaidynėse, o Europos čempionatuose iškovojo 17 medalių.

LTOK pagerbė sportui nusipelniusius žmones

Trečiadienį Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė septyniems sportui nusipelniusiems žmonėms įteikė LTOK apdovanojimus. Net trys laureatai – rankinio atstovai.

Lietuvos rankininkų tikslas – žaisti 2020-ųjų Europos čempionate (2)

Jau spalio 28 dieną Lietuvos vyrų nacionalinė rankinio rinktinė renkasi prieš artėjančias itin svarbias atrankos į Europos čempionatą rungtynes. Lapkričio 2 dieną nacionalinė komanda jau skris į Prancūziją, kur kitą dieną susikaus su viena galingiausių pasaulio ekipų – Prancūzijos nacionaline rinktine.

Iš Latvijos lietuviai grįžo su šūsniu medalių (5)

Sekmadienį Rygoje (Latvija) vyko tarptautinis IFBB kultūrizmo ir fitneso turnyras „Atviroji Latvijos taurė“ ir tarptautinis konkursas „Baltic fit model“, kuriuose dalyvavo ir Lietuvos atstovai.

Europoje – puikus Lietuvos regbininkų žaidimas

Praėjusią savaitę savo pasirodymu įvairiose Europos regbio lygose tęsė žaidėjai iš Lietuvos. Dauguma jų turėtų prisijungti prie Lietuvos rinktinės, kuri jau lapkričio 5 dieną Šiauliuose žais pirmąsias naujo formato Europos čempionato rungtynes su Latvijos komanda.