LKL čempionate

Šeštadienį Lietuvos krepšinio lygoje sužaistos trejos rungtynės. Ketvirtąją pergalę iš eilės iškovojo Vilniaus "Sakalų" krepšininkai, svečiuose 85:74 nugalėję Klaipėdos "Neptūną. Aktyviai pradėję rungtynes, klaipėdiečiai 8 taškų skirtumu laimėjo ir pirmąjį kėlinuką.
"Alita" vs "Lietuvos rytas"
Tačiau antrajame jau šeimininkavo čempionato lyderiai, ir komandos išėjo ilsėtis esant rezultatui 46:36 "Sakalų" naudai.

Sostinės ekipa trečiojo kėlinuko pabaigoje buvo įgijusi net 20 taškų persvarą, bet šiek tiek atsipalaidavo ir uostamiesčio krepšininkai sumažino skirtumą iki 11 taškų - 74:85.

Be pralaimėjimų žengia ir LKL čempionai - Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkai. Vilniečiai 109:72 sutriuškino "Šiaulių" ekipą ir iškovojusi taip pat ketvirtą pergalę tapo čempionato lyderiais.

Šiose rungtynėse svečiai priešinosi puse rungtynių: po dviejų kėlinukų vos vieno taško skirtumu - 47:46 - pirmavo "Lietuvos rytas".

Antroje žaidimo pusėje padėties šeimininkais jau buvo vilniečiai, laimėję trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinuką atitinkamai 24 ir 12 taškų skirtumu.

Paskatinti išvakarėse iškovotos pergalės prieš vienus čempionato favoritų Kauno "Žalgirį", antrą pergalę iš eilės iškovojo "Panevėžio" krepšininkai. Jaunieji panevėžiečiai namie 92:78 nugalėjo Marijampolės "Kraitenės" ekipą. Tai penktasis marijampoliečių pralaimėjimas iš eilės.

Įgiję pirmoje žaidimo pusėje 13 taškų persvarą, "Panevėžio" krepšininkai išlaikė ją iki rungtynių pabaigos.

Kitos sporto šakos

Vilniuje išgarsėjęs imtynininkas iš Rusijos prieš žūtį verbavo „juodąsias našles“ (34)

Ketvirtadienį per bombardavimą netoli Šiaurės Irake įsikūrusio Mosulo nukautas buvęs Europos imtynių čempionas Čamsulvara Čamsulvarajevas. Įvairūs šaltiniai praneša, kad Rusijoje gimęs, o vėliau Azerbaidžanui atstovavęs 32-ejų dagestanietis priklausė teroristine organizacija daugelio šalių laikomai Islamo valstybei ir verbavo savižudes sprogdintojas.

Debiutas: M. Armalis pirmą kartą vilkėjo NHL klubo marškinėlius (6)

Lietuvos rinktinės vartininkas Mantas Armalis debiutavo Šiaurės Amerikos Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL) rungtyniaujančio San Chozė „Sharks“ klubo sudėtyje. Priešsezoniniame mače Švedijoje užaugęs lietuvis praleido vieną įvartį, o „rykliai“ po pratęsimo šventė pergalę prieš Vankuverio „Canucks“.

Jonavoje vyks tradicinis tarptautinis moterų tinklinio turnyras

Penktadienį ir šeštadienį Jonavoje vyks 22-ą kartą rengiamas tarptautinis moterų tinklinio A. Ogonausko atminimo taurės turnyras. Jame varžysis po dvi Lietuvos ir Latvijos komandas.

Šiauliuose vyks svarbiausias metų Lietuvos regbio mūšis (1)

Šeštadienį (spalio 1-ą d.) Šiaulių Zoknių regbio stadione bus karšta. Būtent čia vyks lemiamos ir intriguojančios dviejų Šiaulių grandų rungtynės dėl regbio TOP lygos nugalėtojo vardo.

M. Žiūkas sportinio ėjimo varžybose Kinijoje užėmė aštuntą vietą (3)

Kinijoje baigėsi keturių etapų sportinio ėjimo varžybos „Around Taihu“: rugsėjo 25 d. – 20 km (Taihu), rugsėjo 26 d. – 10 km (Mudu), rugsėjo 27 d. – 10,5 km (Yuanboyuan), rugsėjo 28 d. – 10 km (Dongshan).