Vilniaus "LIETUVOS RYTAS" - "PANEVĖŽYS" 108:81 (28:14, 37:20, 25:22, 18:25).

Pergale naująjį LKL čempionatą pradėjo čempionų titulą ginantys "Lietuvos ryto" krepšininkai. Po pralaimėjimo "Suprolygos" varžybose Vokietijoje, vilniečiai buvo pilni ryžto reabilituotis prieš savo gerbėjus.

Tad ir pergalė prieš "Panevėžio" komandą galėjo būti dar didesnė, jei sostinės krepšininkai nebūtų atsipalaidavę ketvirtajame kėlinuke. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Lietuvos jaunimo rinktinės lyderiai Arvydas Macijauskas ir Robertas Javtokas, pelnę atitinkamai 24 ir 20 taškų. Dar 16 pridėjo puikiai į komandą įsiliejęs Kęstutis Šeštokas.

Marijampolės "KRAITENĖ" - Kauno "ŽALGIRIS" 76:88 (15:23, 20:18, 25:21, 16:26).

Trečią pergalę iš eilės iškovojo Kauno "Žalgirio" krepšininkai. Aišku po ULEB "Eurolygos" rungtynių Bolonijoje sunku buvo nusiteikti dvikovai Marijampolėje, bet kauniečiai rungtynių pabaigoje parodė, kad jie fiziškai geriau pasiruošę ir yra aukštesnio meistriškumo komanda.

Visas rungtynes kelių taškų persvara pirmavo šalies vicečempionai. Trečiojo ketvirčio pabaigoje "Kraitenės" ekipa sumažino skirtumą iki dviejų taškų, bet tai buvo ir viskas kiek šeimininkai sugebėjo pasipriešinti.

Ketvirtajam kėlinukui Marijampoliečiams pritrūko jėgų ir "Žalgiris" greitomis kontratakomis padidino skirtumą iki 12 taškų. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 19 taškų pelnęs Andrius Jurkūnas, dar po 18 pridėjo Donatas Slanina ir Grigorijus Chižniakas. "Kraitenės" ekipoje 16 taškų pelnė Gintautas Šivickas, 15 - Singaras Tribė, po 14 - Gediminas Ramonas ir Dainius Staugaitis.

Kauno "ATLETAS-POLICIJA" - "ŠIAULIAI" 74:87 (6:22, 19:28, 30:23, 19:14).

Pergale čempionatą pradėjo ir praėjusio čempionato trečios vietos laimėtojai - "Šiaulių" krepšininkai. Rungtynių pradžioje spurtavę 7:0, šiauliečiai laimėjo kėlinuką 22:6 ir toliau didino skirtumą, kuris antrajame ketvirtyje siekė net 26 taškus.

Atrodė, kad "atleto-policijos" krepšininkai ir vėl bus sutriuškinti, bet to neįvyko. Kauniečiai parodė, kad ir jie moka žaisti krepšinį ir likus iki rungtynių pabaigos dviem minutėm sumažino skirtumą iki 13 taškų.

Tačiau persilaužimo neįvyko ir pergalę šventė svečiai, kurių gretose rezultatyviausiai žaidė Žydrūnas Urbonas - 17 taškų. 13 taškų pelnė Žydrūnas Valuckis, 12 - Rolandas Vaičiūnas. Kauniečių gretose Tadas Tarūta pelnė 17 taškų, Mindaugas Žalys - 16, dar 14 pridėjo Tomas Keršys.

Alytaus "ALITA" - Vilniaus "SAKALAI" 81:90 (23:19, 25:13, 19:25, 14:33).

Rungtynių pradžia aikštės šeimininkams nieko blogo nežadėjo. "Alitos" krepšininkai laimėjo pirmąjį kėlinuką keturiais taškais ir toliau pirmavo. Antro ketvirčio antroje pusėje laimėję 5 minučių persvarą 17:0, alytiškiai 20 minutę įgijo didžiausią šiose rungtynėse 18 taškų persvarą - 48:30.

Likus žaisti 7 minutes "Alita" dar pirmavo 72:61, bet po to "Sakalų" ekipa darė ką norėjo ir, laimėję paskutinę rungtynių atkarpą 20 taškų skirtumu, šventė trečiąją pergalę čempionate.

Nugalėtojų gretose ir vėl rezultatyviausiai žaidė Rolandas Skaisgirys, pelnęs 22 taškus ir tašku mažiau įmetęs Dainius Šalenga. "Alitos" ekipoje - 19 taškų pelnė Svajūnas Airošius, 18 - Andrius Vyšniauskas.