Lietuvos vandensvydžio rinktinė ES šalių čempionatą pradėjo dviem pralaimėjimais

(2)
Lenkijoje prasidėjusio Europos Sąjungos šalių vandensvydžio čempionato C grupės pirmose rungtynėse Lietuvos rinktinė 7:9 pralaimėjo Anglijos komandai.
Lietuvos vandensvydžio rinktinė
© Organizatorių nuotr.

Lietuvos ekipoje rezultatyviausiai žaidė Julius Goštautas. Jo sąskaitoje - 4 įvarčiai.

Nugalėtojų gretose penkis kartus pasižymėjo Jordanas Elliotas.

Antras rungtynes lietuviai žais su Portugalija. Portugalai pirmame mače 3:5 pralaimėjo anglams.

Abi pergales iškovojusi Anglijos rinktinė grupėje užėmė pirmą vietą ir Europos Sąjungos čempionate kovos dėl 1-4 vietų.

Antrosiose C grupės rungtynėse penktadienį Lietuvos rinktinė 9:14 (1:5, 0:4, 4:4, 4:1) pralaimėjo Portugalijos komandai.

Lietuvos ekipai penkis įvarčius pelnė Janas Bakula, du – J. Goštautas, po vieną – Marius Jakimčikas bei Mantas Pelakauskas.

Pirmą pergalę iškovojusios Portugalijos rinktinės gretose keturis kartus pasižymėjo Pedro Sousa.

Lietuvos rinktinė C grupėje užėmė trečiąją vietą ir čempionate tęs kovą dėl 9-12 vietų. Lietuviai kovos su trečiąsias vietas kitose grupėse užėmusiomis Škotijos, Airijos ir Čekijos komandomis.

Dėl 1-4 vietų pirmenybėse kausis Malta, Pietų Afrikos Respublika (PAR), Anglija ir Lenkija.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Stipriausiu planetos žmogumi tapo E. Hallas, Ž. Savickas finale liko priešpaskutinis (19)

Botsvanoje pasaulio galiūnų čempionato finale Žydrūnas Savickas užėmė 9-tą vietą. Lietuvis po šeštadienio trijų rungčių su dešimt taškų lenkė tik gruziną Konstantiną Janašiją (9,5 tšk.). Tačiau ir per sekmadienį lietuviui nepavyko pagerinti pozicijų.

Penkiakovininkas D. Vaivada pasaulio taurės varžybų finale Lenkijoje aplenkė du varžovus (1)

Lietuvos atstovas Dovydas Vaivada Lenkijoje vykusio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės ketvirtojo etapo vyrų varžybų finale sekmadienį užėmė 34-ąją vietą.

R. Meilutytė Slovakijoje varžybas užbaigė pergalingais grybšniais (11)

Bratislavoje (Slovakija) plaukimo varžybų „Grand Prix Slovakia“ moterų 50 m plaukimo krūtine rungtyje sekmadienį geriausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė iškovojo aukso medalį.

D. Rapšys iš Rumunijos grįš ne tik su nauju Lietuvos rekordu

Atvirojo Rumunijos plaukimo čempionato vyrų 100 m plaukimo nugara rungties finale sekmadienį Danas Rapšys iškovojo aukso medalį ir 0,28 sek. pagerino savo paties pernai pasiektą Lietuvos rekordą.

Pergalingas finišas: Lietuvos irkluotojams – Europos čempionato auksas (33)

Lietuvos irkluotojai Dovydas Nemeravičius, Martynas Džiaugys, Rolandas Maščinskas ir Aurimas Adomavičius Čekijoje vykstančio Europos čempionato porinių keturviečių valčių klasėje iškovojo aukso medalius.