Vyrų grupėje nugalėtojo titulą iškovojo jauniausias varžybų dalyvis Benas Skirmantas. Finaliniame etape B. Skirmantas 0:3 pralaimėjo tik ketvirtojoje pozicijoje likusiam Pauliui Gūrai bei, surinkęs 13 taškų, tašku aplenkė antrą vietą užėmusį bei favoritu laikytas Arnoldą Domeiką, kuris keturiuose etapuose surinko daugiausiai taškų.

Tarpusavio dvikovoje B. Skirmantas tik penkių setų kovoje – 3:2 – palaužė A. Domeikos pasipriešinimą.

Trečias Mažeikiuose liko Matas Vilkas.

Moterų grupėje nugalėtoja tapusi Ugnė Baskutytė iki finalinio etapo buvo surinkusi ir daugiausiai taškų. Finalinio etapo susitikimuose U. Baskutytė iškovojo penkias pergales iš šešių galimų ir tik 1:3 nusileido tik vilnietei Ligitai Sakavičienei, kuri tenkinosi penkta vieta.

Antra liko taip pat finaliniame etape 11 taškų surinkusi Ingrida Preidžiūtė, tačiau lemiamoje dvikovoje U. Baskutytei nusileidusi 2:3.

Trečią vietą užėmė Vitalija Venckutė.

Finalinėse LSTA taurės varžybose dalyvavo stalo tenisininkai, surinkę daugiausiai taškų sezono metu vykstančiuose keturiuose taurės varžybų etapuose.

2016 m. finaliniame etape varžėsi 7 moterys ir 6 vyrai. Į finalinį etapą neatvyko Aistė Macaitė, Karolis Kasparaitis ir Vytautas Rybakas.