Pirmąją vietą laimėjo Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva, o antroji vieta atiteko Dominykui Granksui ir Kotrynai Petrošiūtei. Trečią vietą laimėjo pora iš Rusijos - Leonidas Khokhlovas ir Aleksandra Šošneva.

Šioje grupėje varžėsi 31 šokėjų pora. Ketvirtfinalyje šoko 24, pusfinalyje 12, o finale 6 geriausiai pasirodžiusios standartinių šokių poros.

Finalo rezultatai:

1. Lacitis Vaidotas – Golodneva Veronika (Lietuva)
2. Granksas Dominykas – Petrošiūtė Kotryna (Lietuva)
3. Khokhlov Leonid – Shoshneva Alexandra (Rusija)
4. Szkutnik Bartlomiej – Brychcy Agata (Lenkija)
5. Rasimjonoks Kirils – Zhigulskaya Varvara (Latvija)
6. Redziuk Roman – Basiuk Elizaveta (Ukraina)

Šioje grupėje varžėsi poros, atvykusios iš Latvijos, Rusijos, Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Lietuvos.

Dvi dienas trukusiame sportinių šokių konkurse šokėjus vertino ir savo balus skyrė tarptautiniai teisėjai, atvykę iš 13 skirtingų šalių: Rusijos, Ukrainos, Rumunijos, Slovakijos, Italijos, Vokietijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos ir kitų.

Geriausiai pasirodžiusios ir į finalus patekusios šokėjų poros buvo apdovanotos medaliais bei taurėmis, o suaugusiųjų grupės finalininkai ir piniginėmis premijomis.

Visą savaitgalį sportinių šokių festivalyje „Lithuanian Open 2014“ poros atliko Lotynų Amerikos bei standartinių šokių programas. Čia savo jėgas išbandė ir tarpusavyje varžėsi net 800 porų. Tai – šokėjai iš Slovakijos, Rusijos, Slovėnijos, Čekijos, Vokietijos, Italijos, Izraelio, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Kazachstano ir Lietuvos.

Vakarinėje renginio dalyje vyko jaunių I Open ST bei jaunių II Open LA grupių finalai.

Finalų rezultatai:

Jauniai I Open ST:

1. Burneikis Karolis – Šekaitė Izabelė (Lietuva)
2. Laba Nikita – Averianova Alexandra (Rusija)
3. Holm Leho – Lutter Marleen (Estija)
4. Nasretdinov Artem – Bombitskaya Polina (Rusija)
5. Koval Petr – Kolosova Arina (Rusija)
6. Maidaniuk Mihail Shumanskaya Olga (Baltarusija)

Jauniai II Open LA:

1. Malakhov Dmitry – Malakhova Varvara (Rusija)
2. Shonia Avtandili – Davitaia Elene (Gruzija)
3. Mazur Danila – Polonskaya Anastasia (Rusija)
4. Yudovin Ilya – Harchakova Alisa (Baltarusija)
5. Pisankin Daniil – Marukhina Arina (Rusija)
6. Daraseliya Davyd – Galstyan Karina (Baltarusija)

Šeštadienį vykusiame Lotynų Amerikos šokių suaugusiųjų grupės pasaulio atvirajame čempionate Lietuvos šokėjai Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė užėmė garbingą 3-ią vietą. Antroji vieta atiteko porai iš Latvijos - Martsui Smolko ir Viktorijai Puhovikai. Šios grupės nugalėtojais tapo pora iš Italijos - Mariniello Vincenzo ir Casini Sara.