"Lietuvos rytui" nosį nušluostė graikai

(4)
Ketvirtąjį pralaimėjimą FIBA Suprolygos A grupės vyrų krepšinio turnyro penktojo turo rungtynėse ketvirtadienį patyrė Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkai, svečiuose 83:104 (16:26, 20:32, 15:22, 32:24) turėję pripažinti Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) klubo pranašumą.
Vilniaus "Lietuvos rytas"
Jau pačioje rungtynių pradžioje vilniečių varžovai įgijo 7 taškų persvarą (2:9), kurią kėliniui baigiantis padidino iki 11 (10:21). Antrojo kėlinio pradžioje svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki 5 taškų (23:28, 25:31), tačiau Atėnų krepšininkai netrukus susigrąžino iniciatyvą ir jų persvara įpusėjus rungtynėms išaugo iki 22 taškų (36:58).

Trečioje kėlinio pradžioje praėjusio sezono Eurolygos čempionai skirtumą padidino iki 29 taškų (38:67), kurį jiems pavyko išlaikyti iki kėlinio pabaigos (51:80). Ketvirtasis rungtynių kėlinys tapo formalumu: aikštelės šeimininkai pirmavę 30 taškų persvara (74:104), paskutinę žaidimo atkarpą vilniečiams leido laimėti 9:0.

Ketvirtadienio rungtynėse "Lietuvos ryto" komandoje sėkmingiausiai žaidė Ramūnas Šiškauskas (21 tšk.), Ericas Elliottas (Erikas Eliotas, 16 tšk.), Kęstutis Šeštokas (13 tšk.) ir Andrius Šležas (11 taškų). 8 taškus į varžovų krepšį įmetė Andrius Giedraitis, 5 - Gregas Grantas, po 4 - Arnas Kazlauskas ir Robertas Javtokas, 1 - Rolandas Jarutis.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Antonios Fotsis (Antonijas Focis, 21 tšk.), Fragiskos Alvertis (Fragiskas Alvertis, 19 tšk.), airis Patrickas Burke'as (Patrikas Berkas, 15 tšk.) ir serbas Dejanas Bodiroga (14 taškų).

Po 10 taškų į vilniečių krepšį įmetė amerikiečiai Darrylas Middletonas (Darilas Midltonas) ir Johnny Rogersas (Džonis Rodžersas), 7 - vokietis Michaelis Kochas, po 3 - Georgios Kalaitzis (Georgijas Kalaicis) bei italas Fernando Gentile (Fernandas Džentilė), 2 - Andreasas Glyniadakis (Andreasas Gliniadakis).

Šeštąsias Suprolygos A grupės rungtynes "Lietuvos rytas" gruodžio pradžioje namuose žais su Vroclavo "Zepter-Slask" (Lenkija) komanda, kurioje žaidžia Dainius Adomaitis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

JAV mirė golfą išpopuliarinęs žaidėjas A. Palmeris

Golfo žvaigždė Arnoldas Palmeris, kurį daugybė gerbėjų, pramintų „Arnio armija“ (Arnie's Army), šlovino dėl charizmos ir paprastumo, mirė sekmadienį, būdamas 87-erių metų, pranešė JAV Golfo asociacija (USGA).

Prezidentė apdovanos parolimpiados medalininkus (3)

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį apdovanos parolimpiadoje medalius iškovojusius Lietuvos sportininkus ir jų trenerius.

Lietuvos kovotojai nokautavo svečius Tailando (7)

Kauno „Žalgirio“ arenoje nugriaudėjo tarptautinis muay thai turnyras „Powerfight“. Iš viso renginio žiūrovai vakaro metu galėjo mėgautis dešimčia įnirtingų kovų. Renginiui žavesio suteikė ir svečių iš Tailando surengtas Muay Boran pasirodymas bei senųjų tajų ritualinis šokis Wai Khru.

Dramą su pratęsimu išgyvenusi Europos rinktinė žais finale (5)

Toronte (Kanada) vykstantis pasaulio ledo ritulio taurės turnyras, kuriame dėl trofėjaus grumiasi 8 komandos, priartėjo prie kulminacijos. Sekmadienio vakarą paaiškėjo ir antroji finalo dalyvė – ja tapo Europos rinktinė.

Baltijos rankinio lygoje Lietuvos komandos nesužibėjo

Gardine sužaistas pirmasis Baltijos lygos moterų rankinio čempionato turas, kurio metu komandoms per tris dienas teko sužaisti po penkerias rungtynes.