Dešimties ekipų A grupėje komandų turnyrinė padėtis nepakito: Vilniaus krepšininkai tebėra devinti, o Splito klubas - penktas.

Pirmame ketvirtadienio rungtynių kėlinyje "Lietuvos ryto" krepšininkai turėjo septynių taškų persvarą (24:17). Nors aikštelės šeimininkai antrojo kėlinio pradžioje išlygino rezultatą (26:26), tačiau vilniečiams pavyko susigrąžinti iniciatyvą (44:40). Kėlinio pabaigoje tiksliau žaidė Splito krepšininkai, sumažinę svečių persvarą iki minimumo (44:43).

Trečiojo kėlinio pradžioje septynių taškų persvarą jau įgijo Kroatijos komanda (48:55). Tačiau vilniečiams pavyko išlyginti rezultatą (57:57). Po trijų kėlinių "Lietuvos rytas" vėl priekyje - 64:62. Ketvirtame kėlinyje svečiams dar buvo pavykę padidinti persvarą iki penkių taškų (74:69), tačiau aikštelės šeimininkai netrukus išlygino rezultatą (74:74) bei pergalingai baigė rungtynes (80:83).

"Rungtynes pradėjome gerai, tačiau vėliau nustebino kai kurie keisti teisėjų sprendimai", po rungtynių teigė Suprolygoje debiutavęs vilniečių komandos treneris Alfredas Vainauskas.

Pasak "Lietuvos ryto" žaidėjo Ramūno Šiškausko, pralaimėtos rungtynės, kuriose buvo galima lengvai iškovoti pergalę bei pagerinti komandos turnyrinę padėtį.

Sėkmingiausiai vilniečių gretose ketvirtadienio mače žaidė R. Šiškauskas (14 tšk.), Arvydas Macijauskas (13 tšk.), Robertas Javtokas ir Gregas Grantas (po 11 taškų). Po 9 taškus į varžovų krepšį įmetė Ericas Elliottas (Erikas Elijotas), Andrius Giedraitis bei Kęstutis Šeštokas, 4 - Arnas Kazlauskas.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Nikola Vijčičius (23 tšk.), Antre Grgurevičius (15 tšk.), amerikietis Rossas Landas (13 tšk.) bei Andrija Žižičius (10 taškų).

Kitose ketvirtadienio Suprolygos A grupės rungtynėse Berlyno ALBA (Vokietija) namuose po pratęsimo 86:78 (16:13, 13:22, 25:22, 19:16, 13:5) nugalėjo Dainiaus Adomaičio Vroclavo "Zepter-Idea" (Lenkija) klubą. Lietuvos krepšininkas svečiams per 12 žaidimo minučių pelnė 14 taškų, pataikęs 2 tritaškius iš 2, 2 dvitaškius iš 8 bei realizavęs visus keturis baudų metimus. Po krepšiais D. Adomaitis atkovojo septynis kamuolius bei du kartus rezultatyviai perdavė kamuolį partneriams. Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik Adamas Wojcikas (Adamas Vojcikas), pelnęs 19 taškų.

Pirmąją pergalę ketvirtadienį iškovojo A grupės autsaideris - Sienos MdP (Italija) klubas, svečiuose 73:68 įveikęs Stambulo "Ulker" (Turkija) krepšininkus.

10.Sienos MdP                  1   7
Devintojo turo Suprolygos rungtynes "Lietuvos rytas" sausio 4 dieną namuose žais su Stambulo "Ulker" krepšininkais.

Suprolygos B grupėje ketvirtadienį trečiąjį pralaimėjimą patyrė Virginijaus Praškevičiaus Ostenės "Telindus" (Belgija) klubas, išvykoje 87:88 (29:24, 21:14, 14:28, 23:22) nusileidęs grupės autsaiderei - Lulėjo "Plannja Basket" (Švedija) komandai, kuriose žaidžia Klemensas Patiejūnas.

V. Praškevičius svečių gretose buvo rezultatyviausias, per 40 žaidimo minučių pelnęs 22 taškus, po krepšiais atkovojęs 12 kamuolių bei blokavęs vieną varžovo metimą. Lietuvos krepšininkas pataikė 6 dvitaškius iš 11, 1 tritaškį iš 2 bei 7 baudų metimus iš 11.

K. Patiejūnas nugalėtojams pelnė 10 taškų (žaidė 24 min.).

Likusių ketvirtadienio Suprolygos B grupės rungtynių rezultatai:

Salonikų "Iraklis" (Graikija) - Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) 92:85 Novo Mesto "Krka" (Slovėnija - Po Ortezo "Elan Bearnais" (Prancūzija) 73:77 Belgrado "Partizan" (Jugoslavija) - Leverkuzeno "Bayer" (Vokietija)108:99