"FIBA Suprolygoje mums visko reikia mokytis. Žinojome, jog varžovai mėgsta greitą ir agresyvų krepšinį, tačiau nesugebėjome jų sustabdyti", ketvirtadienį po pralaimėjimo 69:87 (21:30, 17:19, 22:21, 20:17) svečiuose Vilerbano ASVEL (Prancūzija) krepšininkams sakė vilniečių komandos vyriausiasis treneris Šarūnas Sakalauskas.

ASVEL klubui tai buvo trečioji pergalė turnyre iš eilės, po kurios jis iš penktosios vietos pakilo į antrąją.

A grupės lyderiai ir toliau lieka Maskvos CSKA (Rusija) krepšininkai, ketvirtadienį namuose po pratęsimo 85:78 (23:21, 13:17, 14:19, 22:15, 16:6) nugalėję Sienos MdP (Italija) klubą.

Aikštėje praleidęs 39 minutes, Gintaras Einikis nugalėtojams pelnė 21 tašką ir po krepšiais atkovojo 11 kamuolių . 15 taškų į svečių krepšį įmetė Igoris Kudelinas, 14 - Andrejus Kirilenka, 11 - Dmitrijus Domani.

Italijos klube rezultatyviausiai žaidė amerikietis Brianas Evansas (Brajanas Evansas, 21 tšk.), slovėnas Borisas Gorencas (17 tšk.), Sylvesteris Gray (Silvesteris Grėjus, 10 tšk.) ir Travisas Maysas (Trevisas Meisas, 10 taškų).

Pirmąją pergalę Suprolygos A grupėje iškovojo Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) krepšininkai, ketvirtadienį savo aikštelėje 85:79 (18:23, 20:20, 22:16, 25:20) įveikę Vroclavo "Zepter Slask" (Lenkija) komandą.

Vos 4 minutes rungtyniavęs Dainius Adomaitis svečiams taškų nepelnė, po krepšiu atkovojo vieną kamuolį ir surinko 4 asmenines pražangas.

Lenkijos ekipoje rezultatyviausiai žaidė Adamas Wojcikas (Adamas Voičikas, 27 tšk.), Dominikas Tomczykas (Dominikas Tomčikas, 16) ir amerikietis Josephas McNaullas (Džouzefas Maknaulas, 9 taškai).

22 taškus nugalėtojams pelnė Fragiskos Alvertis, 17 - serbas Dejanas Bodiroga, 13 - airis Johnas Rogersas (Džonas Rogersas).

Kitose A grupės rungtynėse Raananos "Maccabi" (Izraelis) namuose 77:76 (15:19, 18:21, 27:16, 17:20) įveikė Stambulo "Ulker" (Turkija) komandą.

Suprolygos A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, pralaimėjimai, taškai):

10.Sienos MdP                  3   0   3    3

Ketvirtojo turo rungtynes vilniečiai lapkričio 9 dieną namuose žais su grupės lyderiu - Maskvos CSKA klubu.

Pirmąjį pralaimėjimą Suprolygos B grupėje patyrė Ostendės "Telindus" (Belgija) krepšininkai, ketvirtadienį namuose 80:94 (17:21, 21:26, 27:27, 15:20) turėję pripažinti be pralaimėjimų žengiančio Tel Avivo "Maccabi" (Izraelis) klubo pranašumą.

12 taškų šeimininkams per 31 žaidimo minutę pelnė ir 10 kamuolių po krepšiais atkovojo Virginijus Praškevčius. Lietuvos krepšininkas pataikė 4 dvitaškius iš 9 bei visus keturis baudų metimus.

Trečiąjį pralaimėjimą iš eilės patyrė B grupės autsaideris - Lulėjo "Plannja Basket" (Švedija) klubas, savo aikštelėje ketvirtadienį 62:75 (15:26, 15:18, 12:16, 20:15) nusileidęs Po Ortezo "Elan Bearnais" (Prancūzija) krepšininkams. Skandinavų klube Suprolygos turnyre debiutavęs Klemensas Patiejūnas per 17 žaidimo minučių į svečių krepšį įmetė 5 taškus.

Kitose B grupės rungtynėse ketvirtadienį Belgrado "Partizan" (Jugoslavija) namuose 77:67 (16:21, 17:17, 18:17, 26:12) nugalėjo Novo Mesto "Krka Telekom" (Slovėnija) ekipą.