"Lietuvos ryte" pasižymėjo Andrius Giedraitis (26 tšk.) bei Ericas Elliottas (14 tšk.). Varžovams daugiausiai taškų pelnė Tomas Pačėsas (19 tšk.) ir Čikalkinas (18 tšk.).

Pirmuosiuose dviejuose kėliniuose aiški persvara priklausė Rusijos komandai. Trečiajame išryškėjo "Lietuvos ryto" iniciatyva, ketvirtajame Lietuvos komanda rezultatą išlygino. Karščiausios buvo paskutinės ketvirtojo kėlinio minutės, kurių metu sėkmė šypsojosi "Lietuvos rytui". Du lemtingus taškus baudos metimais pelnė Andrius Giedraitis.

Sekančias NEBL rungtynes "Lietuvos rytas" žais Kaune su šeimininkais "Žalgirio" krepšininkais. Rungtynių pradžia - 19:30 val.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.