Nesėkmę patyrė britai liko antri, o į A grupę pakilo turnyrą laimėjusi Pietų Korėjos komanda. Paskutinėse rungtynėse korėjiečiai net 9:4 sutriuškino Kroatijos rinktinę, likusią ketvirtoje pozicijoje.

Išlikimo mače Estijos ledo ritulininkai 3:1 įveikė šeimininkę Olandiją ir išstūmė ją į II divizioną.

Rungtynių eiga:

Nuo pirmųjų dvikovos minučių Lietuva pasirinko gynybinę taktiką – varžovus pasitiko tik prie savo mėlynosios linijos. Tokia gynyba davė vaisių. Varžovai sunkiai rasdavo progų metimui, tačiau ir patys lietuviai itin retai grasė varžovų vartams.

Kėlinio antroje pusėje Markas Garside`as (14:08) sulaukė perdavimo iš krašto ir sugebėjo pergudrauti Mantą Armalį – 1:0.

Nepaisydami praleisto įvarčio Lietuvos ledo ritulininkai ir toliau laikėsi pasirinkto žaisimo plano ir kantriai laukė varžovų klaidos. Po pirmojo kėlinio metimų skaičiumi dominavo D. Britanija – 9 prieš 2.

Antrame kėlinyje britai du kartus pataikė į vartų konstrukciją ir pažadino apsnūdusius lietuvius. Antrą kėlinį be traumuoto Egidijaus Baubos pradėjusi Lietuvos rinktinė ėmė vis dažniau svečiuotis prie varžovų vartų ir galų gale pralaužė varžovų gynybą. Danielius Nomanovas (29:55, Edgaras Rybakovas, Artūras Visockas) pralaužė varžovų gynybą ir išlygino rezultatą.

Stabtelėję britai pažeidė taisykles du kartus iš eilės ir lietuviai įgijo šansą žaisti penkiese prieš tris. Kiekybinę persvarą galingu smūgiu nuo mėlynos linijos išnaudojo Nerijus Ališauskas (37:45, Donatas Kumeliauskas) ir išvedė lietuvius į priekį 2:1.

Po dviejų kėlinių britai ir dominavo pagal metimus – 22 prieš 8.

Trečiame kėlinyje britai padidino tempą ir greitai išlygino rezultatą, kai pasižymėjo Rusell`as Cowley (43:25). Lietuva pasinaudojo varžovų pražangomis ir dar kartą išsiveržė į priekį – 3:2 (Paulius Gintautas, 53:01, dauguma. Perdavimai Mindaugas Kieras, Nerijus Ališauskas).

Paskutiniosios penkios kėlinio minutės virto košmaru lietuviams. Už smūgį varžovui galva 25 minučių pražangą užsidirbo ir iš aikštės buvo pašalintas Donatas Kumeliauskas. Britai turėjo vieno žaidėjo pranašumą, tačiau jo neišnaudojo, o likus 23 sek. prasižengė patys. Pakeitę vartininką penktu aikštės žaidėju, varžovai nesugebėjo išlyginti rezultato ir Lietuva šventė sensacingą pergalę 3:2.

Geriausių Lietuvos komandoje rungtynių žaidėju pripažintas Nerijus Ališauskas.

Sušokę džiaugsmo šokį lietuviai arenoje nusifotografavo su sirgaliais, o tarp gerbėjų atsidūrė ir Korėjos delegacijos atstovai.

53:01 [3 - 2] Paulius Gintautas

Turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):