Lietuvos regbininkai aikštėje dominavo nuo mačo pradžios ir dar neįpusėjus pirmam kėliniui pirmavo 28:0. Pirmus taškus švedai pelnė tik po apmaudžios lietuvių klaidos perduodant kamuolį.

Po dviejų Žygimanto Radžiaus žeminimų Lietuvos rinktinė pirmavo jau 45:7, o antro kėlinio antroje pusėje Lietuvos komandoje buvo išleisti visi atsarginiai žaidėjai ir tik tuomet žaidimas išsilygino.

Su trim pergalėmis ir vienu pralaimėjimu Lietuvos rinktinė (14 taškų) Šiaurės konferencijoje užėmė aukštą antrą vietą. Pirmą vietą užėmė ir kovą dėl patekimo į aukštesnį divizioną pratęs Čekijos rinktinė.

Po šių rungtynių karjerą Lietuvos rinktinėje baigė ilgametis kapitonas Mindaugas Misevičius.

Naują ciklą Lietuvos rinktinė pradės rudenį.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)