Lietuvos rankininkės Slovakijoje užėmė trečiąją vietą

Sekmadienį Slovakijoje pasibaigusiame tarptautiniame keturių komandų "Slovakia cup" turnyre Lietuvai atstovavusios Vilniaus "Easton AG" rankininkės užėmė trečiąją vietą. Vilnietė Ramunė Pekarskytė buvo pripažinta techniškiausia varžybų rankininke.
Penktadienį pirmąsias rungtynes lietuvaitės 22:28 (9:17) pralaimėjo pasaulio čempionato kvalifikacinėms varžyboms besiruošiančiai Slovakijos komandai, šeštadienį 32:25 (14:8) nugalėjo ne pajėgiausios sudėties Austrijos rinktinę, o sekmadienį mačą su Čekijos ekipa baigė lygiosiomis 22:22 (14:10).

Turnyro nugalėtojomis tapo slovakės, 29:24 įveikusios čekes ir 31:14 sutriuškinusios austres. Antroji vieta atiteko Čekijos rankininkėms, kurios 32:22 nugalėjo nė vieno taško nepelniusią Austrijos rinktinę.

Galutinė "Slovakia cup" turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Slovakija     3   3   0   0   88:60   6
2. Čekija        3   1   1   1   78:73   3
3. Lietuva       3   1   1   1   76:75   3
4. Austrija      3   0   0   3   61:95   0

Po sėkmingo pasirodymo turnyre Slovakijoje Lietuvos komanda pakviesta dalyvauti aštuonių komandų "Čekijos taurės" moterų rankinio turnyre. Be lietuvaičių ir Čekijos rinktinės, šiame turnyre žais Lenkijos, Slovakijos, Olandijos, Švedijos, Ukrainos ir Rumunijos komandos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

L. Kalininas tapo Šiaurės šalių fechtavimo čempionu

Daugpilyje (Latvija) vykusiame Šiaurės šalių jaunių ir jaunimo fechtavimo čempionate šalia 7 šalių – Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Danijos, Norvegijos bei Baltarusijos – sportininkų dalyvių kovojo ir daugiau nei 50 Lietuvos atstovų.

Vandens formulių F2 Europos čempionatą laimėjo latvis, Lietuvos atstovas E. Riabko liko 10-as (1)

Praėjusį savaitgalį Anglijoje varžėsi greičiausi Europos vandens formulių lenktynininkai. F2 klasės Europos čempionu pirmą kartą šio sporto istorijoje tapo latvis Uvis Slakteris. Vienintelis šioje klasėje startavęs lietuvis Edgaras Riabko užėmė 10 vietą.

Kauno bokso federacijos vadovu vienbalsiai perrinktas R. Rutkauskas

Kauno bokso federacijai ir toliau vadovaus Rimantas Rutkauskas. Antradienį vykusioje rinkiminėje konferencijoje R. Rutkauskas antrajai ketverių metų kadencijai perrinktas vienbalsiai.

Rankinio lygoje – Vilniaus derbis ir dėmesys į G. Cibulskį (1)

Antrajame Lietuvos Vivus.lt rankinio lygos ture laukia Vilniaus derbis. Be jokios abejonės, tai centrinė turo dvikova. Tuo metu kituose miestuose vyks rungtynės, kuriose aiškiems favoritams pabandys įkasti nominaliai silpnesnės ekipos. Dėmesio susilauks ir sezoną pradedantys vicečempionai „Dragūno“ rankininkai. Šiame ture ilsėsis Alytaus „Varsa-Stronglasas“.

Sportinio ėjimo varžybų Kinijoje trečiajame etape M. Žiūkas buvo 12-as

Sekmadienį Kinijoje prasidėjo keturių etapų sportinio ėjimo varžybos „Around Taihu“: rugsėjo 25 d. – 20 km (Taihu), rugsėjo 26 d. – 10 km (Mudu), rugsėjo 27 d. – 10.5 km (Yuanboyuan), rugsėjo 28 d. – 10 km (Dongshan).