Gintaro Savukyno treniruojami lietuviai kiek sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmavo 3:1, bet gruzinai čia pat atsakė spurtu 5:0 ir išsiveržė į priekį (6:3). Per likusią pirmojo kėlinio dalį lietuviams niekaip nesisekė priartėti prie varžovų – gruzinai nuolat išlaikydavo 2-4 įvarčių persvarą.

Pirmoje antrojo kėlinio pusėje mūsiškiai sugebėjo surengti spurtą ir 44-ą rungtynių minutę priartėjo iki minimumo (18:19). 7 minutes įvarčio negalėję pelnyti gruzinai nesėkmingų atakų seriją nutraukė 49-ą susitikimo minutę, o netrukus jau turėjo 3 įvarčių persvarą (21:18, 22:19). Likus žaisti kiek mažiau nei 5 min. lietuvius nuo gruzinų vėl teskyrė vos įvartis (21:22), bet sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę šeimininkai iškovojo svarbią pergalę.

Gruzijos rinktinės gretose rezultatyvumu išsiskyrė Rati Mskhvildze, pelnęs 7 įvarčius ir Vladimiras Rusia bei Revazas Chanturia, pridėję po 5-is.

Lietuviams vietą kitame atrankos etape ir grupės nugalėtojų vardą būtų užtikrinusi pergalė arba lygiosios prieš gruzinus.

Lietuva (7 tšk.) pirmauja grupėje. Toliau rikiuojasi Gruzija (6 tšk.), Turkija (4 tšk.) ir Suomija (3 tšk.). Į kitą atrankos etapą pateks tik grupės nugalėtojai.

Lemiamas rungtynes dėl patekimo į kitą atrankos etapą lietuviai sausio 12-ą dieną Vilniuje žais su turkais, kurie trečiadienį savo arenoje 25:19 (11:9) nugalėjo Suomijos atstovus.