Lietuviai atrankoje distanciją įveikė per 3:38.53 min. ir į finalą pateko su septintu rezultatu.

Pirmi kovoje dėl patekimo į finalą buvo Prancūzijos plaukikai (3:34.65 min.). Antri liko vengrai (3:34.89 min.), o trečią poziciją užėmė vokiečiai (3:36.43 min.). Atrankoje dalyvavo 17 komandų, į finalą pateko aštuonios.

4x100 m kombinuotos estafetės finalas vyks sekmadienį vakare. Tuomet lauksime ir Rūtos Meilutytės pasirodymo moterų 50 m plaukimo krūtine rungties finale.

Šiame Europos plaukimo čempionate G. Titenis Lietuvai jau iškovojo vieną sidabro ir du bronzos medalius. Giedrius sidabrą pelnė vyrų 50 m plaukimo krūtine finale, o du bronzos apdovanojimus – 100 ir 200 metrų plaukimo krūtine rungtyse.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (25)