Geriausiai atrankoje sekėsi Rokui Juozelskiui, kuris 200 m nuotolį nugara įveikė per 2 minutes 5,61 sekundės ir bendroje įskaitoje užėmė penktą vietą. Greičiau už lietuvį kvalifikacijoje plaukė tik ispanas Hugo Gonzalezas De Oliveira (2:04,13), rumunas Danielius Cristianas Martinas (2:05,17), čekas Tomašas Ludovikas (2:05,24) bei rusas Pavelas Tatarenka (2:05,27).

Kitas šioje rungtyje startavęs lietuvis Paulius Martinkėnas sugaišo 2 minutes 11,95 sekundės ir liko 21-as tarp 33-jų dalyvių.

Finale plauks ir estafetės 4 po 100 m kompleksiniu būdu kvartetas – Rokas Juozelskis, Erikas Kapočius, Paulius Martinkėnas, Darijus Astrauskas. Lietuviai atrankoje sugaišo 3 minutes 54,57 sekundės ir užėmė aštuntą vietą tarp 30-ties komandų.

Grečiausiai šioje estafetėje rytinėse varžybose plaukė Rusijos (3:46,84), Ispanijos (3:48,52) bei Italijos (3:48,73) vaikinai.

Per žingsnį nuo finalo liko Gabija Zavackytė. Ji 200 m nuotolį krūtine nuplaukė per 2 minutes 39,71 sekundės ir bendroje įskaitoje liko devinta, bei pirma atsarginė finalo sportininkė. Iki finalinio aštuntuko jai pritrūko vos 0,01 sekundės.

Kita šioje rungtyje startavusi Lietuvos plaukikė Kotryna Teterevkova (2:43,46) liko 19-ta tarp 34-ių dalyvių.

Lietuvos merginų kvartetas – Gabija Mankauskaitė, Kotryna Teterevkova, Ieva Jacevičiūtė, Gabija Zavackytė – estafetės 4 po 100 m kompleksiniu būdu atrankoje sugaišo 4 minutes 34,43 sekundės ir liko 19-tas tarp 22-jų komandų.