Lietuvos moterų rankinio čempionato finalo serijas favoritės pradėjo pergalingai

 (7)
Šeštadienį Kaune ir Vilniuje prasidėjo Lietuvos moterų rankinio čempionato didžiojo ir mažojo finalų serijos. Kovoje iki trijų pergalių dėl šalies aukso medalių kaunasi praėjusio sezono sidabro medalininkės Kauno „ACME-Žalgiris“ ir bronzos laimėtojos Vilniaus „Eastcon AG-Vilniaus kolegija“ rankininkės.
HC "Garliavos-SM" mačas su "Egle-Šviesa"
HC "Garliavos-SM" mačas su "Egle-Šviesa"
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Pirmosios finalo rungtynės baigėsi Kauno rankininkių pergale rezultatu 43:29(18:15). Po šios pergalės kaunietės išsiveržė į priekį rezultatu 1:0.

Rungtynės ilgokai vyko su nedidele aikštelės šeimininkių žalgiriečių persvara. Antroje rungtynių dalyje kaunietės susitelkė ir visiškai perėmė iniciatyvą bei pradėjo dominuoti aikštelėje.

Dėl trečiosios vietos grumiasi Lietuvos čempionių vardus praradusi Kauno rajono „HC Garliava SM-CASCADA“ komanda bei senokai medalius iškovojusios VilniausLEU Šviesa-Eglė“ rankininkės. Sostinėje seriją iki trijų pergalių sėkmingai pradėjo Garliavos komanda, laimėjusi rungtynes rezultatu 31:27(14:11).

Sekmadienį antrieji finalo serijų mačai vyks Garliavoje ir Vilniuje.

Rezultatai:

„LEU Šviesa-Eglė“ - „HC Garliava SM-CASCADA“ - 27:31(11:14)

„LEU Šviesa-Eglė“: Rasa Mikalonytė 6, Ernesta Burinskytė 4, Indrė Norvilytė 4, Rita Repečkaitė 3, Aušrinė Muižytė 3, Aistė Košečkinaitė 3, Joana Pileckytė 2, Grėtė Morkvėnaitė 2;

„HC Garliava SM-CASCADA“: Diana Šatkauskaitė 12, Deimantė Bagdonaitė 4, Indrė Mockevičiūtė 4, Justė Tamošiūnaitė 4, Neringa Mikšytė 3, Daiva Būtėnaitė 2, Simona Navickaitė 1, Evelina Žukaitė 1.

„ACME-Žalgiris“ - „Eastcon AG-Vilniaus kolegija“ - 43:29 (18:15)

„ACME-Žalgiris“: Simona Kazlauskaitė 12, Gintarė Lydekaitė 5, Neringa Palionytė 5, Viltė Lubytė 4, Rita Oksaitė 3, Audinga Kniubaitė 3, Justina Darulytė 3, Martyna Vaitkutė 3, Justina Balzarevičiūtė 2, Gabija Vidūnaitė 2, Ligita Kašelionytė 1;

„Eastcon AG-Vilniaus kolegija“: Inesa Verbovik 8, Greta Kavaliauskaitė 4, Žydrūnė Skendelytė 3, Gintarė Anužytė 3, Kristina Karpovaitė 3, Ieva Balčiūtė 2, Daiva Skačkauskaitė 2, Eglė Burakauskaitė 2, Monika Perlibaitė 1, Erika Vebovik 1.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

G. Bagdonas „Vuelta a Espana“ etape – 19-tas

70-tą kartą Ispanijoje vykstančių daugiadienių „Vuelta a Espana“ daugiadienių dviratininkų lenktynių dvyliktąjį etapą „AG2R La Mondiale“ ekipos narys Gediminas Bagdonas baigė kartu su pagrindine grupe ir finišo liniją kirto 19-tas.

Lietuvės – Europos jaunimo čempionato atkrintamose varžybose

Antrą pergalę iš eilės Europos jaunimo (iki 20 metų) paplūdimio tinklinio pirmenybėse Kipre iškovojo bei į merginų vienetų atkrintamąsias varžybas iškopė Urtės Andriukaitytės bei Irinos Zobninos duetas.

S. Petrikaitė pasaulio irklavimo čempionate kovos dėl 7-12 vietų

Prancūzijoje tęsiasi planetos irklavimo čempionatas, kuriame sportininkai varžosi ne tik dėl apdovanojimų, bet ir kelialapių į 2016 metų Rio de Žaneiro (Brazilija) vasaros olimpines žaidynes.

D. Norkus tapo pasaulio jaunimo šaškių čempionu, M. Jocaitė – vicečempione (1)

Bulgarijoje pasibaigė pasaulio paprastųjų šaškių jaunimo (iki 23 metų), jaunimo (iki 19 metų),jaunių, jaunučių ir vaikų čempionatai.

Irklavimas: Lietuvos vyrų keturvietė iškovojo olimpinį kelialapį R. Maščinskas ir S. Ritteris pateko į pasaulio čempionato pusfinalį (3)

Prancūzijoje vykstančiose pasaulio irklavimo pirmenybėse vieną iš aštuonių kelialapių į 2016 metų Rio de Žaneiro (Brazilija) vasaros olimpines žaidynes iškovojo ir šešių įgulų finale dėl čempionato medalių kovos Lietuvos vyrų keturvietė.