Pirmas kėlinys „ESSM/Energijai“ nieko bloga nežadėjo. Įprastu ritmu rungtyniavę čempionato lyderiai, pelnė 2 įvarčius ir ramiai išėjo ilsėtis.

Antrame kėlinyje ESC pademonstravo, jog ir labiau patyrę žaidėjai dar turi parako. Žaidžiantis treneris Andrejus Simankovas kartu Dariumi Virbicku per 49 sekundes suorganizavo du įvarčius ir sušvelnino skirtumą iki 2:3.

Abi komandos ilgai žygiavo greta, kol daugiau jėgų rungtynių pabaigoje išsaugojusi „ESSM/Energija“ ėmė tolti ir iškovojo jau 10 pergalę iš eilės.

ESC komandai čempionate liko vienerios rungtynės su Rygos „Cetra“ ekipa (Latvija), kuriose spręsis antros reguliaraus čempionato vietos likimas.

ESC – „ESSM/Energija“ 3:6 (0:2, 2:1, 1:3).

ESC: D. Virbickas, A. Simankovas ir D. Kazlauskas po 1 įvartį.

„ESSM/Energija“: K. Kubilius 2, L. Rimkus, D. Kulevičius, I. Zagretdinovas, J. Steponaitis po 1 įvartį.

Aukščiausio diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):