Sostinės klubas galingai pradėjo rungtynes, o praėjusio sezono šou dabar jau „Hockey Punks“ komandoje tęsia Dovydas Kulevičius, kuris pernai „Energijos“ sudėtyje per 26 rungtynes pelnė net 110 rezultatyvumo taškų. Daugiausia jo pastangomis vilniečiai jau 14 minutę pirmavo 3:0.

Iš pradžių po D. Kulevičiaus perdavimo Šarūnas Suchomlinas (03:35, dauguma) atidarė įvarčių sąskaitą. Vėliau D. Kulevičius ir Artūras Švedavičius talkino Karoliui Šlikui (09:10), kuris padvigubino skirtumą.

Dar po keturių minučių jau pats D. Kulevičius (13:17, Š. Suchomlinas, Šarūnas Kuliešius, dauguma) pasiuntė ritulį į vartus. Beje, pirmajame kėlinyje siautėjęs D. Kulevičius sugebėjo užsidirbti ir dvi baudos minutes.

Antrajame kėlinyje jau kauniečiai prisiminė kaip žaidžiamas ledo ritulys ir ėmė naudotis varžovų klaidomis. Pačioje kėlinio pradžioje Tomas Fediakinas (20:26, Aurimas Gutauskas, dauguma) sušvelnino skirtumą iki 1:3, o kėlinio viduryje dar vieną varžovų pražangą išnaudojo Jonas Viknius (33:51, Žygimantas Girdžius, dauguma).

Visgi, kėlinio pabaigoje D. Kulevičius (38:46, Š. Suchomlinas) pasiuntė dar vieną ritulį į varžovų vartus.

Trečiajame kėlinyje Žygimantas Girdžius (46:27, dauguma) dar kartą sušvelnino „Tigrų“ atsilikimą iki minimumo 3:4, tačiau dvigubą daugumą išnaudojo Algimantas Visockas (50:28, Mindaugas Kieras), o netrukus po itin gražios kombinacijos Romanas Fedotovas (51:08, Laisvydas Rimkus, D. Kulevičius, dauguma) padidino skirtumą iki 6:3.

Tašką rungtynėse padėjo Igoris Baravikovas, kuris pelnė įvartį po visur tądien suspėjusio D. Kulevičiaus (58:20) perdavimo.

Vilniečiai į varžovų vartus metė 32 kartus, „Tigrai“ atsakė 35 metimais.

Kitos Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės įvyks šeštadienį Vilniuje, kur 12.00 val. Vilniaus „Geležinis vilkas“ priims „Rokiškį“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“ 2 2 0 0 0 11:5 6
2. Juodupės „Juodupė“ 2 1 0 0 1 7:4 3
3. Vilniaus „Hockey Punks“ 3 1 1 0 1 14:14 5
4. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 1 0 0 1 0 4:5 1
5. Kauno „Tigrai“ 1 0 0 0 1 3:7 0
6. Rokiškio „Rokiškis“ 1 0 0 0 1 0:4 0