Pirmosios rungtynės su olandais baigėsi lygiosiomis 5:5 (1:2, 3:1, 1:2). Nors Lietuvos ledo ritulininkai ir pralaimėjo pirmąjį kėlinį, jie perėmė iniciatyvą ir jau antrajame kėlinyje persvėrė rezultatą savo naudai bei pirmavo trečiajame. Aikštelės šeimininkams rezultatą išlyginti pavyko iki rungtynių pabaigos likus žaisti 8 sekundes.

Antrajame mače Lietuvos rinktinės žaidėjai įrodė savo pranašumą, iškovoję įtikinamą pergalę 5:2 (1:1, 2:0, 2:1).

Pirmose rungtynėse lietuviams įvarčius pelnė: Saulius Limontas (2), Andrius Kaminskas, Dangyras Rimkus ir Šarūnas Kuliešius, antrose: Martynas Šlikas (2), Erikas Steponaitis, Rolandas Aliukonis bei Dovydas Kulevičius.