Lietuvos lankininkai J. Babinina ir V. Šigauskas dalyvavo prestižinėse varžybose Berlynevyko ir „Kalėdinis“ turnyras

(4)
Vokietijos sostinėje Berlyne vyko vienas iš didžiausių šaudymo iš lanko turnyrų „Berlin open 2013“. Varžybose dalyvavo 500 lankininkų iš 34 šalių, o Lietuvai jame atstovavo Jelena Babinina ir Vladas Šigauskas. Skriemulinių lankų pogrupio rungties galutinėje įskaitoje J. Babinina užėmė 9-ą vietą tarp 55-ių dalyvių.
Vladas Šigauskas ir Jelena Babinina
© Asmeninio archyvo nuotr.

V. Šigauskas šaudė olimpinių lankų pogrupyje ir šioje rungtyje užėmė 54-ą vietą tarp 204 dalyvių. Antros dienos etape V. Šigauskas dalinosi 5-8 vietą tarp 170 lankininkų.

„Berlin Open 2013“ turnyre Lietuvai dar atstovavo Gintautas Šarkys, sportuojantis Vokietijoje ir Jonas Šerna, sportuojantis Anglijos sporto klube.

Šaudant skriemulinių lankų vyrų pogrupyje G. Šarkys užėmė 50-ą vietą o J. Šerna buvo 90-as tarp 136-ių dalyvių. Kitos dienos varžybose G. Šarkys užėmė 10-ą vietą tarp 103-ijų dalyvių.

Savaitgalį vyko ir tarptautinis šaudymo iš lanko „Kalėdinis“ turnyras.

3 vieta – Stasys Svetlauskas, Druskininkai

Varžybų metu buvo pagerinti šalies šaudymo iš lanko rekordai:  Paprastų lankų jaunimo pogrupyje Antanas Barkauskas surinko 475 taškus, o Delija Lekstutytė - 412 taškų ir pagerino kvalifikacinio šaudymo rekordus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Penkiakovininkė A. Tamašauskaitė Europos jaunimo čempionate – dešimta

Barselonoje (Ispanija) vykstančio Europos jaunimo (iki 21-erių metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionato merginų finale antradienį lietuvė Aurelija Tamašauskaitė užėmė dešimtą vietą.

Lietuvos softbolo rinktinė Europos čempionate žais dėl 17-23 vietų

Italijoje vykstančiame Europos softbolo čempionate Lietuvos rinktine lieka be pergalių. B grupėje lietuvės pirmadienį 0:8 pralaimėjo Graikijos komandai, o antradienį 1:20 neatsilaikė prieš galingą Vokietijos ekipą.

Lietuvos moterų mažojo regbio rinktinė Slovakijoje užėmė 11-ą vietą

Slovakijoje vykusiame Europos moterų mažojo regbio (regbis-7) čempionato „Conference 1“ diviziono turnyre Lietuvos rinktinė užėmė 11-ą vietą.

A. Bogdanova pranoko visus vyrus Lietuvos šaudymo į skraidančius taikinius čempionate (7)

Vilniuje vykusiame Lietuvos šaudymo į skraidančius taikinius apvalioje aikštėje čempionate triumfavo Alisa Bogdanova. Vienintelė šiose varžybose dalyvavusi moteris atrankoje surinko 108, o finale 44 taškus.

DELFI sporto centre pratybose triūsiančios pasaulio kurčiųjų paplūdimio tinklinio čempionės: viena be kitos negalime

Iki kurčiųjų olimpinių žaidynių Turkijoje liko mažiau nei mėnuo, todėl dabar tinklininkėms Ingridai Milkintaitei ir Birutei Aleknavičiūtei yra pats darbymetis. Pasaulio kurčiųjų paplūdimio tinklinio čempiones sutikome sostinės DELFI sporto centre, kuris tapo antrais sportininkių namais.