Nors šeimininkų ekipoje nežaidė du olandai Robertas Garrettas (Robertas Garetas) ir Dirkas Lommerse (Dirkas Lomerzė), kurie su šalies rinktine ruošiasi Europos pirmenybių atrankos rungtynėms, pirmąją rungtynių dalį Lietuvos komanda pralaimėjo trijų taškų skirtumu (37:40). Ypač blankiai lietuviai žaidė pirmąjį kėlinį, į varžovų krepšį įmetę tik 8 taškus (8:16).

Antrąją rungtynių, kurias matė 800 žiūrovų, pusę svečiai pradėjo sėkmingiau ir po trečiojo kėlinio jau pirmavo 59:55. Ketvirtojo kėlinio pradžioje (32 min.) šeimininkams dar buvo pavykę persverti rezultatą savo naudai (59:61), tačiau rungtynių pabaigoje tiksliau žaidė svečiai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausi buvo Galil Elijono "Hapoel" (Izraelis) klube rungtyniaujantis Rimantas Kaukėnas bei Vilniaus "Lietuvos ryto" žaidėjas Andrius Giedraitis, pelnę po 15 taškų. 11 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Vilniaus "Sakalų" vidurio puolėjas Rolandas Matulis.

Viurcburgo ekipoje daugiausia taškų pelnė Darko Krežičius (Darkas Krežičius, 17 tšk.), Ricky Moore'as (Rikis Muras, 13 tšk.), Ericas Poole'as (Erikas Pulas, 12 tšk.) bei Krešimiras Lončaras (9 taškai).