Lietuvos krepšininkės neįleistos į Izraelį

 (6)
Vilniaus "Sakalų" krepšininkai vakar Bonoje (Vokietija) pralaimėjo atsakomąsias R.Saportos taurės turnyro C grupės rungtynes "Telekom" komandai - 76:88. Tuo tarpu Vilniaus "Lietuvos telekomas", šiandien išvykoje turėjęs žaisti moterų Eurolygos D grupės rungtynes su Ramlos "Elitzur Delek", nebuvo įleistas į Izraelį.
Iš Prahos į Tel Avivą vakar pusę penkių ryto atskridę "Lietuvos telekomo" žaidėjos, treneriai ir vadovai neturėjo šios šalies vizų, kurias tikėjosi gauti oro uoste.

Bet dėl Izraelio vidaus reikalų ministerijos darbuotojų streiko vizos Lietuvos ekipos nariams nebuvo išduotos. Vilniaus komanda po dviejų valandų laukimo buvo išskraidinta atgal į Prahą.

Įvertinusi situaciją, Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA) netrukus informavo abi komandas, kad atsakomybė dėl incidento tenka Ramlos klubui, todėl jam įskaitomas pralaimėjimas rezultatu 0:2.

Skrendantys į Izraelį Lietuvos piliečiai vizomis turi pasirūpinti Izraelio ambasadoje, esančioje Rygoje.

"Lietuvos telekomą" Tel Avive pasitikęs Lietuvos konsulato Izraelyje vadovas Rimgaudas Lošys teigė, kad organizuotoms grupėms, sporto komandoms Izraelio vizos išduodamos pasienyje.

Tačiau šįkart streikuojantys šalies pareigūnai atsisakė įleisti krepšinio ekipą iš Vilniaus.

"Lietuvos komanda buvo pirmoji, nepatekusi į Izraelį. Bandžiau susisiekti su streikuojančios ministerijos vadovais, bet jie neatsakinėja į telefono skambučius. O vykdomosios grandies atstovai niekuo negalėjo padėti", - kalbėjo konsulas.

Beveik visą naktį krepšininkės ir jų treneriai praleido lėktuve. Po dviejų valandų laukimo Tel Avivo oro uoste komanda vėl sėdo į lėktuvą ir grįžo į Prahą.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kitos sporto šakos

S. Krupeckaitei ir M. Marozaitei – Europos treko čempionato bronza! (1)

Lietuvos dviratininkės Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė tapo netoli Prancūzijos sostinės Paryžiaus Sen Kventine vykstančio septinto Europos dviračių treko čempionato prizininkėmis. Panevėžietės komandų sprinto lenktynėse iškovojo bronzą. Tai – pirmas Lietuvos atstovų medalis šiame čempionate.

J. Jefimova reikalaus kompensacijos už moralinę skriaudą dėl dopingo skandalo (19)

Rusijos plaukikė Julija Jefimova, kuri 2016 metų Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse iškovojo du sidabro medalius, gali kreiptis į teismą dėl kompensacijos už moralinę žalą, patirtą dopingo skandalo metu. Apie tai pranešė nuo didesnės bausmės už dopingo vartojimą plaukikę išsukęs jos agentas Andrejus Mitkovas, o pastarojo žodžius cituoja Rusijos valstybinė agentūra TASS.

ŠU regbininkai laimėjo pirmą Lietuvos studentų čempionato etapą (1)

Trečiadienį Kaune vykusiame Lietuvos studentų regbio-7 čempionato pirmame etape triumfavo nugalėtojos titulą ginanti Šiaulių universiteto (ŠU) komanda.

Stalo tenisininkė R. Paškauskienė užsitikrino Europos čempionato bronzą (5)

Budapešte vykstančiame Europos stalo teniso čempionate Rūta Paškauskienė žengė į pusfinalį. Tai reiškia, kad Lietuvos sportininkė jau užsitikrino bent jau bronzos medalį.

Ar Lietuvos atletams padėtų greitoji sporto psichologija? (2)

Per Rio de Žaneiro žaidynes kilo diskusija dėl sporto psichologų vaidmens Lietuvos rinktinėje. Ar galėjo jie kaip greitosios pagalbos gydytojai padėti atletams?