Dvi po 6 km moterų ir du po 7,5 km vyrų lenktynėse Lietuvos kvartetas – Natalija Paulauskaitė, Gabrielė Leščinskaitė, Vytautas Strolia bei Rokas Suslavičius – suko vieną baudos ratą bei panaudojo 16 papildomų šovinių ir tuo metu, kai juos ratu pavijo lyderiai, buvo aplenkęs Pietų Korėjos bei Suomijos estafečių komandas ir šliuožė devynioliktoje vietoje.

Pergalę mišrioje estafetėje iškovojo Norvegijos rinktinė – Thekla Brun-Lie, Hilde Fenne, Vegardas Gjermundshaugas ir Larsas Helge Birkelandas. Du baudos ratus sukę ir penkis papildomus šovinius panaudoję norvegai sugaišo 1 valandą 10 minučių 39,8 sekundės ir 29,7 sekundės aplenkė dešimt papildomų šūvių atlikusią Vokietijos komandą bei 52,6 sekundės – trečioje pozicijoje likusią Prancūzijos ekipą, kuriai prireikė 7 papildomų šūvių.

1. Norvegija 1 val. 10 min. 39,8 sek. (2 baudos ratai + 5 papildomi šūviai)
2. Vokietija atsiliko 29,7 sek. (0+10)
3. Prancūzija 52,6 (0+7)
4. Ukraina 56,8 (0+9)
5. Rusija 1:07,8 (1+6)

A. Sereikaitė Pietų Korėjoje užėmė 13-ą vietą

Pietų Korėjoje vykstančiame 2014-2015 metų planetos čiuožimo varžybų trumpuoju taku taurės ketvirtame etape Agnė Sereikaitė užėmė tryliktą vietą tarp 33-jų 1000 m nuotolio rungties dalyvių.

Išvakarėse sėkmingai įveikusi atrankos varžybų barjerą lietuvė tiesiogiai pateko į ketvirtfinalį, kur pirmajame čiuožime sugaišo 1 minutę 30,702 sekundės bei, aplenkusi tik olandę Larą Van Ruijven (1:31,339), liko ketvirta, kaip vėliau paaiškėjo, greičiausiame šio etapo čiuožime.

Lietuvos čiuožėją aplenkė į pusfinalį patekusios kinė Hongshuang Li (1:29,830) bei britė Elise Christie (1:30,156), kuri vėliau finale finišavo trečia, ir trečioje pozicijoje likusi lenkė Patrycja Maliszewska (1:30,698).

„Uždirbusi“ 687 taškus A. Sireikaitė su 2545 taškais bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje 1000 m rungtyje ir toliau užima 24-ą vietą tarp 66-ių klasifikuotų sportininkių.

Sekmadienį Lietuvos čiuožėja varžysis 500 m sprinto rungtyje.