Lietuvos kalnų slidinėjimo čempionas sėkmingai pasirodė buriavimo varžybose Ispanijoje

(4)
"Laser Radial" klasės buriavimo varžybos
© Reuters/Scanpix

Trys Lietuvos buriuotojai dalyvavo „Laser Radial“ jachtų klasės Ispanijos taurės varžybose. Aukščiausiai iš lietuvių Ispanijoje pakilo Karolis Janulionis. Jis tarp 120 buriuotojų iškovojo 15-ą vietą. Trejų pastarųjų metų absoliučiam Lietuvos kalnų slidinėjimo čempionui ir „Laser Radial“ jachtų klasės šalies pirmenybių nugalėtojui geriausiai jam sekėsi pirmuose dviejuose plaukimuose, kuriuose lietuvis buvo trečias.

Martis Pajarskas užėmė 26-ą, o Vėjas Pajarskas – 56-ą vietas.

Visi trys Ispanijos taurės varžybose dalyvavę Lietuvos sportininkai atstovauja Kauno buriavimo mokyklai „Bangpūtys“.

„Laser Radial“ klasės jachtomis olimpinėse žaidynėse lenktyniauja moterys. Ispanijos taurės varžybose dalyvavo stipriausios šios šalies atstovės, dar kovojančios dėl kelialapių į Londono olimpiadą. Jos varžėsi kartu su vyrais.

Vyrų olimpinė klasė yra „Laser“. Šių jachtų burių plotas didesnis nei „Laser Radial“.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Septintą „Vuelta a Espana“ dviratininkų lenktynių etapą laimėjo italas

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 23:09
67-ą kartą Ispanijoje vykstančių prestižinių „Vuelta a Espana“ daugiadienių dviratininkų lenktynių septintą etapą laimėjo italas Alesandro De Marchis. Penktadienį 169 km jis numynė per 4 valandas 1 minutę 52 sekundes ir finiše daugiau nei pusantros minutės aplenkė antrą bei trečią vietas užėmusius atitinkamai kanadietį Ryderį Hesjedalą bei prancūzą Hubertą Dupontą.

R. Paškauskienė atvirame Čekijos stalo teniso čempionate įveikė 21-ą planetos raketę

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 20:50
Olomouco mieste tęsiasi Tarptautinės stalo teniso federacijos (ITTF) organizuojamas atviras Čekijos čempionatas, kurio prizų fondą sudaro 70 tūkst. JAV dolerių. Sėkmingai pagrindinių moterų vienetų varžybų pirmą ratą įveikė šalies stalo teniso lyderė Rūta Paškauskienė.

J. Maišelis orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionate – per žingsnį nuo medalio (3)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 19:05
Jonas Maišelis
D.Lazausko nuotr.
Lenkijoje ilgos trasos varžybomis tęsėsi pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatas. Per žingsnį nuo medalio vyrų elito grupėje liko Jonas Maišelis, kuris čempionu tapusiam rusui Antonui Foliforovui (110 min. 18 sek.) pralaimėjo 3 min. 22 sek. ir užėmė 4-ą vietą.

„Energijos“ ledo ritulininkus treniruos specialistas iš Baltarusijos (1)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 18:35
Stipriausias šalies ledo ritulio klubas Elektrėnų „Energija“ rengiasi naujam sezonui Baltarusijos lygoje, kuri startuos jau rugsėjo pradžioje. Lietuvių komandą treniruoja naujas specialistas iš Baltarusijos Dmitrijus Ovsianikovas. Elektrėniškių vyriausiasis treneris yra žaidęs Minsko „Dinamo“, Minsko „Keramin“ (abu Baltarusija), Sankt Peterburgo SKA (Rusija) klubuose ir nacionalinėje Baltarusijos rinktinėje.

Trys lietuvių valtys - pasaulio irklavimo čempionato finale nepasisekė tik vienvietininkei L. Šaltytei (7)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 16:59
Olandijoje vykstančiame pasaulio irklavimo čempionate kelialapį į finalą iškovojo porinę dvivietę irklavę pasaulio vicečempionai Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris. Penktadienį antrame pusfinalio plaukime Lietuvos duetas 2000 m nuotolyje sugaišo 6 minutes 1,84 sekundės ir aplenkė visus varžovus.