Lietuvos kalnų slidinėjimo čempionas sėkmingai pasirodė buriavimo varžybose Ispanijoje

(4)
Trys Lietuvos buriuotojai dalyvavo „Laser Radial“ jachtų klasės Ispanijos taurės varžybose. Aukščiausiai iš lietuvių Ispanijoje pakilo Karolis Janulionis. Jis tarp 120 buriuotojų iškovojo 15-ą vietą. Trejų pastarųjų metų absoliučiam Lietuvos kalnų slidinėjimo čempionui ir „Laser Radial“ jachtų klasės šalies pirmenybių nugalėtojui geriausiai jam sekėsi pirmuose dviejuose plaukimuose, kuriuose lietuvis buvo trečias.
"Laser Radial" klasės buriavimo varžybos
© Reuters/Scanpix

Martis Pajarskas užėmė 26-ą, o Vėjas Pajarskas – 56-ą vietas.

Visi trys Ispanijos taurės varžybose dalyvavę Lietuvos sportininkai atstovauja Kauno buriavimo mokyklai „Bangpūtys“.

„Laser Radial“ klasės jachtomis olimpinėse žaidynėse lenktyniauja moterys. Ispanijos taurės varžybose dalyvavo stipriausios šios šalies atstovės, dar kovojančios dėl kelialapių į Londono olimpiadą. Jos varžėsi kartu su vyrais.

Vyrų olimpinė klasė yra „Laser“. Šių jachtų burių plotas didesnis nei „Laser Radial“.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

R. Drazdauskaitė pasaulio čempionato maratone finišavo 11-a ir įvykdė olimpinį normatyvą Rasos rezultatas - geriausias tarp europiečių  (3)

Planetos lengvosios atletikos pirmenybių Kinijos sostinėje moterų maratono (42 km 195 m) bėgime vienuoliktą vietą užėmė Rasa Drazdauskaitė. Jos rezultatas - 2 valandos 31 minutė ir 23 sekundės. Lietuvos stajerė finišavo pirmoji tarp europiečių, užėmė aukščiausią vietą tarp Lietuvos maratonininkių per visą pasaulio čempionatų istoriją, pasiekė geriausią savo sezono rezultatą bei įvykdė olimpinį normatyvą.

Lietuvos atstovai kukliai pasirodė pasaulio dziudo čempionate Astanoje (3)

Kazachstane pasibaigusiose planetos dziudo pirmenybėse nė vienam iš penkių Lietuvos atstovų nepavyko iškovoti pergalės: visi lietuviai pralaimėjo varžovams pirmąsias kovas bei pasitraukė iš tolesnės kovos dėl apdovanojimų.

I. Konovalovas daugiadienėse dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje užėmė 26-ą vietą G. Bagdonas „Vuelta a Espana“ lenktynėse - tarp autsaiderių

29-ą kartą Prancūzijoje finišavusiose penkių etapų daugiadienėse dviratininkų lenktynėse „Tour Poitou-Charentes“ 26-ą vietą galutinėje įskaitoje užėmė „Team Marseille 13 KTM“ komandos narys Ignatas Konovalovas, o jo ekipos draugas Evaldas Šiškevičius liko 103-ias.

Jamaikos bėgikai vėl triumfavo pasaulio čempionato estafečių bėgimuose (9)

Kinijos sostinėje Pekine tęsiasi prie pabaigos artėjantis pasaulio lengvosios atletikos čempionatas. Šeštadienį visų dėmesį kaustė vyrų 4x100 m estafetė. Joje triumfavo Usaino Bolto vedama Jamaikos rinktinė, pergalę pasaulio čempionatuose šventusi ketvirtą kartą iš eilės.

I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė iškopė į Europos jaunimo čempionato pusfinalį (9)

Pajėgiausia Lietuvos paplūdimio tinklininkių pora Ieva Dumbauskaitė su Monika Povilaitytė ir toliau demonstruoja puikų žaidimą Macedo de Cavaleiros mieste (Portugalija) vykstančiame Europos jaunimo (iki 22 metų) čempionate.