Lietuvos kalnų slidinėjimo čempionas sėkmingai pasirodė buriavimo varžybose Ispanijoje

(4)
Trys Lietuvos buriuotojai dalyvavo „Laser Radial“ jachtų klasės Ispanijos taurės varžybose. Aukščiausiai iš lietuvių Ispanijoje pakilo Karolis Janulionis. Jis tarp 120 buriuotojų iškovojo 15-ą vietą. Trejų pastarųjų metų absoliučiam Lietuvos kalnų slidinėjimo čempionui ir „Laser Radial“ jachtų klasės šalies pirmenybių nugalėtojui geriausiai jam sekėsi pirmuose dviejuose plaukimuose, kuriuose lietuvis buvo trečias.
"Laser Radial" klasės buriavimo varžybos
© Reuters/Scanpix

Martis Pajarskas užėmė 26-ą, o Vėjas Pajarskas – 56-ą vietas.

Visi trys Ispanijos taurės varžybose dalyvavę Lietuvos sportininkai atstovauja Kauno buriavimo mokyklai „Bangpūtys“.

„Laser Radial“ klasės jachtomis olimpinėse žaidynėse lenktyniauja moterys. Ispanijos taurės varžybose dalyvavo stipriausios šios šalies atstovės, dar kovojančios dėl kelialapių į Londono olimpiadą. Jos varžėsi kartu su vyrais.

Vyrų olimpinė klasė yra „Laser“. Šių jachtų burių plotas didesnis nei „Laser Radial“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

„Rokiškio“ ledo ritulininkai nelengvai įveikė „Geležinį vilką“ (2)

Lietuvos ledo ritulio čempionate šeštadienį „Rokiškis“ namuose 5:3 (1:2, 3:1, 1:0) nugalėjo Vilniaus „Geležinio vilką“.

Los Andžele prasidėjo penkiakovininkų kovos dėl kelialapių į Vilnių

Los Andžele (JAV) vyksta 2017 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės turnyro, kurio finalas birželio 22-25 dienomis vyks Vilniuje, pirmas etapas. Vyrų varžybų nugalėtoju tapo ir kovos dėl kelialapių į Vilnių pirmas lyderis yra vengras Bence Demeteris.

Kalnų slidininkas R. Zaveckas varžybose Latvijoje užėmė antrąją vietą (1)

Siguldoje (Latvija) vykstančių kalnų slidinėjimo Baltijos taurės antro etapo varžybų jaunimo slalomo rungtyje šeštadienį sidabro medalį iškovojo lietuvis Rokas Zaveckas.

Lietuvos biatlonininkai pasaulio jaunimo čempionato sprinte liko tarp autsaiderių (5)

Slovakijoje vykstančio pasaulio jaunių (iki 19-os metų) ir jaunimo (iki 21-erių metų) biatlono čempionato jaunimo vaikinų 10 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovas Deividas Demkovas užėmė 73-ią vietą.

Šuolininkė į tolį J. Petrokaitė laimėjo studentų varžybas JAV (4)

JAV studentų lengvosios atletikos ACC konferencijos čempionato merginų šuolių į tolį varžybose nugalėjo lietuvė Jogailė Petrokaitė.