Lietuvos kalnų slidinėjimo čempionas sėkmingai pasirodė buriavimo varžybose Ispanijoje

(4)
Trys Lietuvos buriuotojai dalyvavo „Laser Radial“ jachtų klasės Ispanijos taurės varžybose. Aukščiausiai iš lietuvių Ispanijoje pakilo Karolis Janulionis. Jis tarp 120 buriuotojų iškovojo 15-ą vietą. Trejų pastarųjų metų absoliučiam Lietuvos kalnų slidinėjimo čempionui ir „Laser Radial“ jachtų klasės šalies pirmenybių nugalėtojui geriausiai jam sekėsi pirmuose dviejuose plaukimuose, kuriuose lietuvis buvo trečias.
"Laser Radial" klasės buriavimo varžybos
© Reuters/Scanpix

Martis Pajarskas užėmė 26-ą, o Vėjas Pajarskas – 56-ą vietas.

Visi trys Ispanijos taurės varžybose dalyvavę Lietuvos sportininkai atstovauja Kauno buriavimo mokyklai „Bangpūtys“.

„Laser Radial“ klasės jachtomis olimpinėse žaidynėse lenktyniauja moterys. Ispanijos taurės varžybose dalyvavo stipriausios šios šalies atstovės, dar kovojančios dėl kelialapių į Londono olimpiadą. Jos varžėsi kartu su vyrais.

Vyrų olimpinė klasė yra „Laser“. Šių jachtų burių plotas didesnis nei „Laser Radial“.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Lietuviai pradeda startus pasaulio plaukimo čempionate Kazanėje T. Duškinas į pusfinalį nepateko

Sekmadienį Kazanėje (Rusija) prasidėjo 16-as FINA plaukimo pasaulio čempionatas. Jame dalyvauja ir būrys lietuvių su olimpine, planetos ir Europos čempione Rūta Meilutyte priešakyje. Sekmadienį plauks du Lietuvos individualių rungčių atstovai ir vyrų estafetės rinktinė.

Lenkė pagerino kūjo metimo pasaulio rekordą

Lenkų lengvaatletė Anita Wlodarczyk pagerino kūjo metimo pasaulio rekordą. Atletė Vladislavovo mieste vykusiame K. Skolimowskos vardo kūjo metimo festivalyje įrankį nusviedė 81,08 metro. 30-metų A. Wlodarczyk - pirma moteris pasaulyje, kuriai pavyko nuskraidinti kūjį už 80 metrų ribos.

Baltijos šalių lengvosios atletikos mače Lietuva liko antroje vietoje (2)

Valmieroje baigėsi Latvijos Prezidento taurės varžybos ir Baltijos šalių mačas. Jį laimėjo Latvijos komanda (297), vos šešiais taškais pralenkusi Lietuvos rinktinę (291) ir net 57 taškais Estiją (240).

Baigėsi XIII Europos jaunimo olimpinis festivalis (1)

Gruzijos sostinėje Tbilisyje baigėsi tryliktas Europos jaunimo olimpinis festivalis. Prieš festivalio uždarymą kieme susirinko Lietuvos komanda ir su gimtadieniu pasveikino tenisininkę Viktoriją Banaitytę. Misijos vadovas Einius Petkus Viktorijai įteikė simbolines dovanas, o rinktinės nariai užtraukė gimtadienio dainą.

A. Kmieliauskas Europos jaunimo olimpinio festivalio dziudo turnyre liko per žingsnį nuo medalio ieties metikė L. Surgėlaitė finale užėmė 10-ą vietą. (1)

Europos jaunimo olimpinio festivalio (EJOF) Gruzijos sostinėje dziudo imtynių turnyre per žingsnį nuo medalio liko kovą dėl bronzos pralaimėjęs Antanas Kmieliauskas.