Lietuvos kalnų slidinėjimo čempionas sėkmingai pasirodė buriavimo varžybose Ispanijoje

(4)
Trys Lietuvos buriuotojai dalyvavo „Laser Radial“ jachtų klasės Ispanijos taurės varžybose. Aukščiausiai iš lietuvių Ispanijoje pakilo Karolis Janulionis. Jis tarp 120 buriuotojų iškovojo 15-ą vietą. Trejų pastarųjų metų absoliučiam Lietuvos kalnų slidinėjimo čempionui ir „Laser Radial“ jachtų klasės šalies pirmenybių nugalėtojui geriausiai jam sekėsi pirmuose dviejuose plaukimuose, kuriuose lietuvis buvo trečias.
"Laser Radial" klasės buriavimo varžybos
© Reuters/Scanpix

Martis Pajarskas užėmė 26-ą, o Vėjas Pajarskas – 56-ą vietas.

Visi trys Ispanijos taurės varžybose dalyvavę Lietuvos sportininkai atstovauja Kauno buriavimo mokyklai „Bangpūtys“.

„Laser Radial“ klasės jachtomis olimpinėse žaidynėse lenktyniauja moterys. Ispanijos taurės varžybose dalyvavo stipriausios šios šalies atstovės, dar kovojančios dėl kelialapių į Londono olimpiadą. Jos varžėsi kartu su vyrais.

Vyrų olimpinė klasė yra „Laser“. Šių jachtų burių plotas didesnis nei „Laser Radial“.

T. Stremavičius – per žingsnį nuo Lietuvos šachmatų čempiono titulo

Vilniuje į pabaigą artėja Lietuvos šachmatų čempionatas, kuriame liko paskutinis ratas. Po aštuonių partijų su 5,5 taško pirmauja tarptautinis meistras (TM) iš Kauno Titas Stremavičius, pustaškiu atsilieka dar vienas kaunietis TM Tomas Laurušas, dar pustaškiu – Paulius Pultinevičius, Šarūnas Šulskis ir Vidmantas Mališauskas.

Į Europos čempionatą Londone vyksta ir R. Meilutytė, ir kiti geriausi Lietuvos plaukikai (5)

Lietuvos plaukimo federacijos vykdomasis komitetas patvirtino Lietuvos plaukimo rinktinės sudėtį, kuri gegužės 16–22 dienomis dalyvaus Europos vandens sporto šakų čempionate Londone.

Lietuvai – nauja tinklinio danga oficialioms varžyboms (1)

Lietuvos tinklinio federacija (LTF) už aktyvią veiklą sulaukė Europos (CEV) ir pasaulio (FIVB) tinklinio federacijų dovanos – naują, oficialioms varžyboms skirtą, dangą.

„Dragūnas“ – vyrų rankinio lygos finale, kauniečių ir alytiškių poroje reiks trečių rungtynių moterų lygos pusfinaliai baigėsi „sausai“ (2)

Trečiadienį Lietuvos „Vivus.lt“ vyrų rankinio lygoje vyko antri pusfinalio mačai. Kauno „Granito-Gajos-Kario“ ekipa namie 25:18 (11:10) nugalėjo Alytaus rankininkus ir išlygino serijos rezultatą – 1:1. Kitoje poroje „Dragūnas“ 27:30 (13:12) iškovojo antrą pergalę serijoje prieš HC „Vilnių“ ir užsitikrino kelialapį į lygos finalą.

A. Trebaitė laimėjo dviratininkių lenktynes Didžiojoje Britanijoje lenktynių Azerbaidžane pirmą etapą T. Vaitkus baigė 21-as (2)

Lietuvos dviratininkė Aušrinė Trebaitė, atstovaujanti „Planet X Bo-go“ ekipai, tapo Didžiojoje Britanijoje finišavusių penkių etapų lenktynių „3 Days of Bedford“ nugalėtoja.