Lietuvos kalnų slidinėjimo čempionas sėkmingai pasirodė buriavimo varžybose Ispanijoje

(4)
"Laser Radial" klasės buriavimo varžybos
© Reuters/Scanpix

Trys Lietuvos buriuotojai dalyvavo „Laser Radial“ jachtų klasės Ispanijos taurės varžybose. Aukščiausiai iš lietuvių Ispanijoje pakilo Karolis Janulionis. Jis tarp 120 buriuotojų iškovojo 15-ą vietą. Trejų pastarųjų metų absoliučiam Lietuvos kalnų slidinėjimo čempionui ir „Laser Radial“ jachtų klasės šalies pirmenybių nugalėtojui geriausiai jam sekėsi pirmuose dviejuose plaukimuose, kuriuose lietuvis buvo trečias.

Martis Pajarskas užėmė 26-ą, o Vėjas Pajarskas – 56-ą vietas.

Visi trys Ispanijos taurės varžybose dalyvavę Lietuvos sportininkai atstovauja Kauno buriavimo mokyklai „Bangpūtys“.

„Laser Radial“ klasės jachtomis olimpinėse žaidynėse lenktyniauja moterys. Ispanijos taurės varžybose dalyvavo stipriausios šios šalies atstovės, dar kovojančios dėl kelialapių į Londono olimpiadą. Jos varžėsi kartu su vyrais.

Vyrų olimpinė klasė yra „Laser“. Šių jachtų burių plotas didesnis nei „Laser Radial“.

Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Lietuvos plaukimo čempionate - trečias R. Meilutytės ir du D. Rapšio aukso medaliai (3)

2014 gruodžio mėn. 19 d. 18:59
LTU plaukimo čempionatas
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Anykščiuose tęsiasi Lietuvos plaukimo trumpame 25 metrų baseine atviras čempionatas. Antrą varžybų dieną trečią šalies pirmenybių aukso medalį penktadienį iškovojo pajėgiausia Lietuvos plaukikė 17-metų Rūta Meilutytė. Olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė bei planetos rekordininkė 50 metrų laisvų stiliumi rungtyje nuotolį įveikė per 25,07 sek. ir iškovojo pirmą vietą.

V. Strolia biatlono pasaulio taurės trečio etapo sprinto rungtyje finišavo 44-as (3)

2014 gruodžio mėn. 19 d. 16:40
2014-2015 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos taurės (IBU Cup) trečio etapo varžybų etape Austrijoje penktadienį 44-ą vietą vyrų 10 km sprinto rungtyje užėmė Vytautas Strolia. Lietuvos biatlonininkas dukart suklydo, buvo priverstas šliuožtu du 150 ilgio baudos ratus, o distanciją įveikė per 28 minutes 07,9 sekundės.

Geriausi Lietuvos metų boksininkai – V. Valskytė, E. Stanionis ir E. Petrauskas (4)

2014 gruodžio mėn. 19 d. 15:06
Eimantas Stanionis
Organizatorių nuotr.
Lietuvos bokso bendruomenė metų pabaigoje tradiciškai paskelbė geriausius sportininkus, trenerius ir teisėjus. Šiemet tarp laureatų – šalies moterų bokso istoriją perrašiusi Vaida Valskytė, Europos Sąjungos (ES) vicečempionas Eimantas Stanionis ir sparčiai tobulėjantis sunkiasvoris Tadas Tamašauskas.

Absoliutūs NHL lyderiai „Ducks“ grįžo į pergalių kelią

2014 gruodžio mėn. 19 d. 10:40
Anahaimo „Ducks“ klubo ledo ritulininkai
AP/Scanpix
Dvidešimt antrą pergalę 34-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo keturiolikos komandų Vakarų konferencijos ir absoliutus čempionato lyderis Anahaimo „Ducks“ (49 tšk.) klubas.

Lietuvos moterų rankinio lygos rungtynėse - vilniečių pergalė

2014 gruodžio mėn. 18 d. 21:07
Ketvirtadienį Vilniuje buvo sužaistos vienerios Lietuvos moterų rankinio lygos rungtynės tarp vietos „Eastcon Tauro-Vilniaus kolegijos“ ir Šiaulių SM „Dubysos-ŠSVM“ komandų, kurias po gana įtemptos kovos laimėjo sostinės kolektyvas rezultatu 35:29 (17:14).