Lietuvos kalnų slidinėjimo čempionas sėkmingai pasirodė buriavimo varžybose Ispanijoje

 (4)
Trys Lietuvos buriuotojai dalyvavo „Laser Radial“ jachtų klasės Ispanijos taurės varžybose. Aukščiausiai iš lietuvių Ispanijoje pakilo Karolis Janulionis. Jis tarp 120 buriuotojų iškovojo 15-ą vietą. Trejų pastarųjų metų absoliučiam Lietuvos kalnų slidinėjimo čempionui ir „Laser Radial“ jachtų klasės šalies pirmenybių nugalėtojui geriausiai jam sekėsi pirmuose dviejuose plaukimuose, kuriuose lietuvis buvo trečias.
"Laser Radial" klasės buriavimo varžybos
"Laser Radial" klasės buriavimo varžybos
© Reuters/Scanpix

Martis Pajarskas užėmė 26-ą, o Vėjas Pajarskas – 56-ą vietas.

Visi trys Ispanijos taurės varžybose dalyvavę Lietuvos sportininkai atstovauja Kauno buriavimo mokyklai „Bangpūtys“.

„Laser Radial“ klasės jachtomis olimpinėse žaidynėse lenktyniauja moterys. Ispanijos taurės varžybose dalyvavo stipriausios šios šalies atstovės, dar kovojančios dėl kelialapių į Londono olimpiadą. Jos varžėsi kartu su vyrais.

Vyrų olimpinė klasė yra „Laser“. Šių jachtų burių plotas didesnis nei „Laser Radial“.

www.sportas.info
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

A. Trebaitė ir E. Mazurevičiūtė jau ruošiasi antram pasaulio treko taurės varžybų etapui

Gruodžio 5-7 dienomis Naujojoje Zelandijoje vyks antras pasaulio treko taurės varžybų etapas, kuriame į kovą stos ir penki Lietuvos dviratininkai.

Paaiškėjo 2015 metų Lietuvos pulo mėgėjų čempionato nugalėtojas ir prizininkai

Savaitgalį Kauno biliardo klube „Entry“ vyko Lietuvos mėgėjų pulo čempionatas, kuriame jėgas išmėgino ir trys silpnosios lyties atstovės. Į varžybas susirinko 50 pulo mėgėjų iš devynių šalies miestų - Alytaus, Kauno, Kėdainių, Marijampolės, Palangos, Panevėžio, Šiaulių, Tauragės ir Vilniaus.

Vakarų Lietuvoje – sporto infrastruktūros bumas (2)

Vilniečiams tebediskutuojant dėl nacionalinio stadiono statybų, žemaičiai vos per porą metų rekonstravo net du miestų stadionus ir pastatė kitus du naujus sporto objektus! Visa tai Šilalės, Jurbarko, Pagėgių ir Palangos savivaldybėms tapo įmanoma įgyvendinus 2007-2013 metų Europos kaimynystės ir partnerystės priemonės Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos projektus.

Lietuvos rinktinės treneris G. Marcišauskas: regbio situacija mūsų šalyje gerėja (2)

Ilgametis Lietuvos regbio rinktinės žaidėjas Gediminas Marcišauskas negalėtų suskaičiuoti kiek rungtynių sužaidė nacionalinės komandos gretose. Nors jam dar tik 33-eji, jis spėjo su Lietuvos rinktine pasiekti rekordinę pergalių seriją, pažaisti stipriose regbio valstybėse, o šiemet jis debiutavo ir trenerio pareigose.

„Energija“ nesunkiai įveikė „Juodupę“ Lietuvos ledo ritulio čempionate

Lietuvos ledo ritulio čempionate ir toliau pergalingai rungtyniauja Elektrėnų „Energija“, kuri iškovojo jau aštuntą pergalę iš eilės. Šįsyk namų arenoje 6:0 (5:0, 0:0, 1:0) įveikta Juodupės „Juodupė“.