Lietuvos kalnų slidinėjimo čempionas sėkmingai pasirodė buriavimo varžybose Ispanijoje

(4)
Trys Lietuvos buriuotojai dalyvavo „Laser Radial“ jachtų klasės Ispanijos taurės varžybose. Aukščiausiai iš lietuvių Ispanijoje pakilo Karolis Janulionis. Jis tarp 120 buriuotojų iškovojo 15-ą vietą. Trejų pastarųjų metų absoliučiam Lietuvos kalnų slidinėjimo čempionui ir „Laser Radial“ jachtų klasės šalies pirmenybių nugalėtojui geriausiai jam sekėsi pirmuose dviejuose plaukimuose, kuriuose lietuvis buvo trečias.
"Laser Radial" klasės buriavimo varžybos
© Reuters/Scanpix

Martis Pajarskas užėmė 26-ą, o Vėjas Pajarskas – 56-ą vietas.

Visi trys Ispanijos taurės varžybose dalyvavę Lietuvos sportininkai atstovauja Kauno buriavimo mokyklai „Bangpūtys“.

„Laser Radial“ klasės jachtomis olimpinėse žaidynėse lenktyniauja moterys. Ispanijos taurės varžybose dalyvavo stipriausios šios šalies atstovės, dar kovojančios dėl kelialapių į Londono olimpiadą. Jos varžėsi kartu su vyrais.

Vyrų olimpinė klasė yra „Laser“. Šių jachtų burių plotas didesnis nei „Laser Radial“.

Registruoti (0) Anonimiški (4)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Anaheimo klubas persvėrė NHL Vakarų konferencijos serijos rezultatą įvarčių video

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) pirmenybių Vakarų konferencijos finalo penktose rungtynėse Anaheimo „Ducks“ klubas savo aikštėje įveikė Čikagos „Blackhawks“ komandą o pratęsimo rezultatu 5:4 (3:0, 0:2, 1:2, 1:0)ir persvėrė serijos iki keturių pergalių santykį 3-2.

Tarptautiniame fechtavimo turnyre lietuviai iškovojo septynis medalius

Jau ketvirtus metus iš eilės Kaune vyko tarptautinis fechtavimo turnyras „Gaja-Dvikova Cup 2015“. Susirinko daugiau nei 200 dalyvių iš 7 valstybių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Vokietijos, Armėnijos ir Norvegijos. Vaikinai ir merginos surėmė špagas trijose amžiaus grupėse – jaunimo (U20), jaunių (U17) ir jaunučių (U14). Lietuviai iškovojo 7 medalius.

Lietuvos regbio federacijos taurės turnyre - sunki „Transbuso“ pergalė

Lietuvos regbio federacijos (LRF) taurės turnyro rungtynėse Šiaulių „Transbuso“ klubas namuose po atkaklios kovos 15:13 (8:5) nugalėjo Kauno „Ąžuolo-FM Tauro“ ekipą.

Šiaulių žolės riedulininkės žengė į aukštesnį Europos taurės turnyro divizioną vyrai liko tame pačiame lygmenyje

Lietuvos žolės riedulio klubai baigė pasirodymą 2015 metų Europos čempionų taurės turnyruose. Kelialapį į aukštesnį divizioną pavyko iškovoti tik stipriausiai moterų komandai - Šiaulių „Gintrai-Strektei-Universitetui“.

Lietuvos irkluotojų kortų kaladę permaišė traumos (4)

Saulius Ritteris ir Rolandas Maščinskas priversti be kovos perleisti prieš metus iškovotą Europos čempionų titulą. Pirmasis dėl sveikatos problemų nedalyvaus Poznanėje (Lenkija) savaitgalį vyksiančiose irklavimo pirmenybėse, o R. Maščinską nuspręsta persodinti į keturvietę valtį.