Antro kėlinio viduryje lietuvės buvo įgijusios 4 įvarčių pervarą, tačiau jos išlaikyti nepavyko. Per paskutines dvi rungtynių minutes Suomijos komanda turėjo dvi labai geras progas išlyginti rezultatą.

Puikiai sužaidė viešnių vartininkė Paulina Mikolėnaitė, atrėmusi 7 metrų baudinį ir apgynusi vartus dar nuo vienos labai pavojingos šeimininkių atakos.

Lietuvos komandoje rezultatyvumu išsiskyrė vilniečių duetas - Inesa Verbovik ir Klaudija Šidlauskytė, kurios pelnė po 10 įvarčių. 3 įvarčius įmetė Ramunė Silko, 2 - Greta Burkaitė, po 1 įvartį - Gerda Trušytė ir Viltė Lubytė.

Suomijos ekipoje išsiskyrė Amanda Salenius, pelniusi 5 įvarčius, po 4 įvarčius pridėjo Erica Gustafsson ir Hanna Salo.

Geriausiomis rungtynių žaidėjomis buvo pripažintos I. Verbovik ir A. Salenius.

Buvo sužaistos antros Lietuvos ir Suomijos rungtynės. Šįkart pergalę rezultatu 27:12 (13:7) iškovojo Suomijos komanda.

Lietuvos rinktinės trenerės Ala Senvaitienė ir Aldona Šlektienė šiose rungtynėse leido pažaisti visoms komandos narėms ir tausojo komandos lyderes, kurios labai daug jėgų atidavė sunkiose šeštadienio rungtynėse.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinės gretose žaidė Klaudija Šidlauskytė, pelniusi 5 įvarčius, 2 įvarčius įmetė Ramunė Silko, po 1 - Aneta Kločko, Simona Jaskūnaitė, Greta Burkaitė, Justina Gerdvilytė ir Viltė Lubytė.

Suomių komandoje net 5 žaidėjos pelnė po 3 įvarčius. Geriausiomis rungtynių žaidėjomis pripažintos Klaudija Šidlauskytė bei Isa Jauhiainen.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)