Sekmadienį jaunimo (iki 23 metų) čempionato finale startavę R.Labuckas ir T.Gadeikis 500 m distanciją dviviete kanoja įveikė per 1 minutę 43,943 skundės ir tik 1,050 sekundės pralaimėjo Senojo žemyno čempionais tapusiems rusams Nikolajui Lipkinui ir Iljai Štokalovui (1:42,893).

Sidabro medaliai atiteko Vengrijos (1:42, 923) irkluotojams.

Tik 0,192 sekundės iki medalio pritrūko dvivietę baidarę irklavusiems Andrejui Radzevičiui ir Justui Vaičiuliui (1:34,067), kurie finale finišavo ketvirti.

Lietuviai 500 m distancijoje nusileido tik čempionais tapusiems vengrams (1:32,873) Martonui Sikui ir Attilai Csamango, bei prizines vietas iškovojusiems Lenkijos (1:33,827) ir Portugalijos (1:33,875) duetams.

Tik pirmus metus jaunimo grupėje startavęs ir vienviete baidare plaukęs praėjusių metų pasaulio jaunių pirmenybių bronzos medalininkas 1000 m distancijoje Rokas Malinauskas sekmadienį dvigubai trumpesnį nuotolį įveikė per 1 min. 40,692 sek.. Jam iki medalio trūko tik 1,062 sekundės.

Auksas šioje rungtyje atiteko rusui Andrejui Škiotovui (1:37,848), sidabras - baltarusiui Stanislavui Strelčankai (1:38,028), bronza - vokiečiui Torstenui Liubischui (1:39,630).

Ketvirtas Lietuvos irkluotojas, sekmadienį varžęsis finale, kanojininkas Jevgenijus Miasniakinas 500 m distancijoje sugaišo 1 min. 54,337 sek. ir liko šeštas. Jis nuo trečią vietą užėmusio bulgaro Deyano Georgievo (1:51,973) atsiliko 2,364 sekundės.

Europos jaunimo čempionu tapo rusas Nikolajus Lipkinas (1:50,833), beveik sekunde aplenkęs ukrainietį Valentiną Demjanenko (1:51,775).