Trečiadienio mače įvarčius nugalėtojams pelnė Vitalijus Kavaliauskas (67 min.) ir Darius Miceika (74 minutę). Po Gunnaro Thorvaldssono (Gunaro Tharvaldsono) įvarčio pirmajame kėlinyje (36 min.) islandai rungtynėse pirmavo. Net ir patyrę du pralaimėjimus, Islandijos futbolininkai užėmė antrąją vietą.

Šios grupės nugalėtojais tapo ir kelialapį į finalinį Europos čempionato turnyrą iškovojo Lenkijos futbolininkai, trečiadienį 2:0 (1:0) įveikę trečiojoje pozicijoje likusią Armėnijos vienuolikę.

Galutinė turnyro lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1. Lenkija      3   3   0   0   6:0  9
2. Islandija    3   1   0   2   2:3  3
3. Armėnija     3   1   0   2   2:4  3
4. Lietuva      3   1   0   2   3:6  3

Pirmąsias dvejas rungtynes Lietuvos futbolininkai šiame turnyre pralaimėjo Lenkijai (0:3) ir Armėnijai (1:2).