Lietuvos buriavimo taurės varžybose kovoje 150 dalyvių iš trijų Baltijos šalių

(2)
Beveik pusantro šimto dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos gegužės 19 dieną Nidoje startavo vienose didžiausių buriavimo varžybų Lietuvoje - Lietuvos taurės bei Vl. ir V. Mamontovų atminimo taurės regatoje, kur taip pat bus vedama mūsų šalies jaunimo čempionato įskaita.
Juozas Bernotas / Foto:D. Didrikienė

Pirma diena su vos 2-3 m/sek. vėju tapo kantrybės išbandymu tiek sportininkams, tiek teisėjams. Planuotos trys lenktynės įvyko tik „RS:X“ ir „Bic Techno 293“ klasių burlentininkams, visų kitų klasių buriuotojai turėjo tenkintis vienomis arba dvejomis lenktynėmis vietoje trijų.

Lyderių trejetai bendrose klasių įskaitose po pirmos dienos:

„Laser Standart“:

1. Karolis Janulionis, Kaunas
2. Mantas Marozas, Neringa
3. Girtas Fiseras-Blumbergas, Engurė (Latvija).

2. Gabrielė Petraitytė ir Daumantė Petraityte, Vilnius
3. Mantas Petrauskas ir Kajus Oškutis, Trakai.

„Bic Techno 293“ burlenčių klasė:

1. Mindaugas Lukšys, Kaunas

Kitos sporto šakos

Šalies dviračių plento čempionate – E. Strainytės ir I. Konovalovo pergalės tarp veteranų pirmas – R. Rumšas

Lietuvos dviračių plento čempionato pavienio starto lenktynes penktadienį Gargžduose laimėjo Ernesta Strainytė („Kvėdarna“) ir Ignatas Konovalovas (FDJ). Ernesta šios rungties šalies čempione tapo pirmą sykį, o Ignatas triumfavo jau septintą kartą.

Plaukikas G. Titenis Italijoje iškovojo bronzos medalį (7)

Italijoje vykstančių plaukimo varžybų „Sette Colli“ vyrų 100 m plaukimo krūtine rungtyje lietuvis Giedrius Titenis užėmė trečiąją vietą ir iškovojo bronzos medalį.

Geriausia Lietuvos paplūdimio tinklinio pora kovos šalies čempionato etape Kaune (1)

Jau šeštadienį Kaune vyks antrasis atsinaujinusio Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato („LTF Open powered by Delfi“) etapas. Joninių rytą tinklinio gerbėjai kviečiami sutikti nuo šalia „Žalgirio“ arenos esančiame paplūdimio tinklinio aikštyne.

E. Petrauskas į Europos čempionato finalą nepateko ir liko su bronzos medaliu (6)

Ukrainoje vykstančiame Europos čempionate Evaldui Petrauskui nepavyko patekti į finalą. Lietuvio žygį pusfinalyje sustabdė anglas Lukas McCormackas.

Žalgiriečiai: jei gali stoti į kovą su S. Maslobojevu, gali padaryti bet ką (4)

Artėjant svarbiausiems šio sezono mūšiams „Žalgirio“ futbolininkai apsilankė neįprastoje treniruotėje. Po A lygos 16-ojo turo rungtynių žalgiriečius į „Sparta Gym“ klubą pakvietė geriausias Lietuvos kovotojas, kikbokso ir kovų be taisyklių meistras Sergejus Maslobojevas.