Geriausias boksininkas

1. Evaldas Petrauskas (64 kg.)

Londono olimpinių žaidynių prizininkas šiemet pasaulio ir Europos čempionatuose liko per žingsnį nuo medalių – užėmė penktąsias vietas. Sėkmingai debiutavo WSB lygoje, kurioje įveikė tituluotą varžovą Branimirą Stankovičių.

2. Tadas Tamašauskas (91 kg.)

XXVII vasaros universiadoje Kazanėje (Rusija) pelnė bronzos medalį. Pasaulio suaugusiųjų bokso čempionate Almatoje (Kazachstanas) pranoko du varžovus ir užėmė devintąją vietą.

3. Vytautas Tamošiūnas (+ 91 kg.)

Iškovojo bronzos medalius Europos jaunių (17-18 metų) bokso pirmenybėse ir 18-ame ”Brandenburg Cup” tarptautinio jaunimo (iki 18 metų) bokso turnyre.

4. Edgaras Skurdelis (60 kg.)

Pasaulio suaugusiųjų bokso čempionate Almatoje (Kazachstanas) įveikė vieną oponentą.

5. Eimantas Stanionis (69 kg.)

Viena pergalė pasaulio suaugusiųjų bokso čempionate Almatoje (Kazachstanas). Vokietijos Bundeslygoje nugalėjo du tituluotus varžovus.