Lietuvos biatlonininkai pasaulio taurės etape Vokietijoje nesužibėjo

(12)
Vokietijoje vykstančio ketvirtojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo vyrų 10 km sprinto lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovai nepateko į geriausių 60-uką ir negavo teisės startuoti persekiojimo lenktynėse.
Tomas Kaukėnas (R. Nikitino nuotr.)

Lenktynes laimėjo kartą šaudykloje suklydęs austras Julianas Eberhardas – 27 min. 26,8 sek. Antrąją vietą užėmė čekas Michalas Šlesingras (+10,8 sek.; 1 baudos ratas), trečiąją – Italijos biatlonininkas Dominikas Windischas (+40,3 sek.; 1).

Pasaulio taurės varžybų lyderis prancūzas Martinas Fourcade'as šaudykloje suklydo tris kartus ir liko aštuntas (+51,3 sek.).

Iš Lietuvos atstovų geriausiai sekėsi 24-erių metų Vytautui Stroliai. Du baudos ratus turėjęs įveikti lietuvis nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 38,6 sek. ir užėmė 63-iąją vietą.

26-erių metų Tomas Kaukėnas (+2.43,5; 3) liko 65-as, o jo bendraamžis Rokas Suslavičius (+5.17,6; 4) – 101-as.

Lenktynėse dalyvavo 103 biatlonininkai.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje pirmaujantis M. Fourcade'as po devynerių lenktynių turi 502 taškus. Antrąją vietą užima rusas Antonas Šipulinas (327 tšk.), o trečiąją – norvegas Johannesas Thingnesas Boe (308 tšk.).

Iš viso klasifikuoti 82 biatlonininkai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Pasaulio rankinio čempionate – penktos prancūzų ir ispanų pergalės bei islandų pasiekimas (1)

Prancūzijoje vykstančio 25-ojo pasaulio vyrų rankinio čempionato penktojo turo rungtynėse A grupėje ketvirtadienį nugalėtojos titulą ginanti Prancūzijos rinktinė 26:25 (13:13) nugalėjo Lenkijos komandą ir iškovojo penktąją pergalę.

100-asis A. Bendžiaus įvartis Baltarusijos čempionate pažymėtas dramatiška „Energijos“ pergale

Elektrėnų „Energijos“ kapitonas Aivaras Bendžius pelnė 100-ąjį savo įvartį Baltarusijos aukščiausioje lygoje, o elektrėniečiai namuose po atkaklios ir dramatiškos kovos 6:5 (3:2, 2:2, 1:1) palaužė Jerevano „Ararat“ komandą.

Lietuvis pasaulio sklandymo čempionate išsaugojo aukštą poziciją (4)

Australijoje vykstančio pasaulio sklandymo čempionato 15 metrų klasės varžybose po devynių užduočių lietuvis Gintas Zubė išsaugojo penktąją vietą.

D. Rasimovičiūtė pasaulio biatlono taurės varžybose Italijoje – 50-a (6)

Penktadienį Italijoje prasidėjusio šeštojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo moterų 15 km asmeninėse lenktynėse Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė užėmė 50-ąją vietą.

Vyriški žaidimėliai: pasipylė šiurpūs incidentai ant ledo (7)

Ledo ritulys – rimtų vyrų užsiėmimas, tačiau kartais šie „vyriški žaidimėliai“ peržengia ribas. Vien per pastarąją savaitę pasaulio ledo ritulio arenos užfiksuota visa eilė stebinančių incidentų, o kai kurie iš jų – ne silpnų nervų žiūrovams.