Lietuvos biatlonininkai pasaulio taurės etape Vokietijoje nesužibėjo

(12)
Vokietijoje vykstančio ketvirtojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo vyrų 10 km sprinto lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovai nepateko į geriausių 60-uką ir negavo teisės startuoti persekiojimo lenktynėse.
Tomas Kaukėnas (R. Nikitino nuotr.)

Lenktynes laimėjo kartą šaudykloje suklydęs austras Julianas Eberhardas – 27 min. 26,8 sek. Antrąją vietą užėmė čekas Michalas Šlesingras (+10,8 sek.; 1 baudos ratas), trečiąją – Italijos biatlonininkas Dominikas Windischas (+40,3 sek.; 1).

Pasaulio taurės varžybų lyderis prancūzas Martinas Fourcade'as šaudykloje suklydo tris kartus ir liko aštuntas (+51,3 sek.).

Iš Lietuvos atstovų geriausiai sekėsi 24-erių metų Vytautui Stroliai. Du baudos ratus turėjęs įveikti lietuvis nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 38,6 sek. ir užėmė 63-iąją vietą.

26-erių metų Tomas Kaukėnas (+2.43,5; 3) liko 65-as, o jo bendraamžis Rokas Suslavičius (+5.17,6; 4) – 101-as.

Lenktynėse dalyvavo 103 biatlonininkai.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje pirmaujantis M. Fourcade'as po devynerių lenktynių turi 502 taškus. Antrąją vietą užima rusas Antonas Šipulinas (327 tšk.), o trečiąją – norvegas Johannesas Thingnesas Boe (308 tšk.).

Lietuvos šokėjams – medaliai iš tarptautinių varžybų Danijoje ir Vengrijoje

Praėjęs savaitgalis buvo itin sėkmingas Lietuvos jaunimo grupės šokėjams, kurie tapo prizininkais ir finalininkais pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybose Danijoje, Vengrijoje ir Prancūzijoje.

Buvusi NHL lygos žvaigždė P. Bure paaiškino, kodėl atsisakė JAV pilietybės (28)

Legendinis NHL ledo ritulininkas Pavelas Bure nusprendė atsisakyti JAV paso. Duomenis apie tai pateikia federalinis JAV registras, kur pilietybę grąžinusiųjų sąrašas atnaujinamas kas trys mėnesiai. Iš pradžių atsisakęs paaiškinti savo sprendimo motyvus, vėliau 45 metų rusas vėliau paaiškino, kodėl žengė tokį žingsnį.

Į rinktinę – tik po dviejų atrankos barjerų

Lietuvos aštuoniolikmečių (U-18) ledo ritulio rinktinės trenerių štabas rengs antrą atrankos stovyklą tam, kad į komandą atrinktų tik pačius pajėgiausius ledo ritulininkus, kovo pabaigoje vyksiančius į Pietų Korėjoje vyksiantį pasaulio čempionatą.

M. Armalio atstovaujama „Barracuda“ laimėjo 12-ąjį kartą iš eilės

JAV ledo ritulio lygoje (AHL) pirmadienį „San Jose Barracuda“ klubas, kuriam atstovauja vartininkas Mantas Armalis, namuose 5:3 (3:2, 1:1, 1:0) nugalėjo „Texas Stars“ ekipą ir iškovojo 12-ąją pergalę iš eilės.

„Energijos“ ledo ritulininkai baigė pasirodymą Baltarusijos lygoje pirmo kėlinio pabaigoje kilo muštynės (1)

Baltarusijos ledo ritulio antro diviziono čempionato trečiose ketvirtfinalio rungtynėse pirmadienį aštuntą vietą reguliariame sezone užėmusi Elektrėnų „Energija“ namuose 1:4 (0:3, 1:0, 0:1) nusileido reguliaraus sezono nugalėtojai Soligorsko „Šachtior-2“ ekipai.