Lietuvos biatlonininkai pasaulio taurės etape Vokietijoje nesužibėjo

(12)
Vokietijoje vykstančio ketvirtojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo vyrų 10 km sprinto lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovai nepateko į geriausių 60-uką ir negavo teisės startuoti persekiojimo lenktynėse.
Tomas Kaukėnas (R. Nikitino nuotr.)

Lenktynes laimėjo kartą šaudykloje suklydęs austras Julianas Eberhardas – 27 min. 26,8 sek. Antrąją vietą užėmė čekas Michalas Šlesingras (+10,8 sek.; 1 baudos ratas), trečiąją – Italijos biatlonininkas Dominikas Windischas (+40,3 sek.; 1).

Pasaulio taurės varžybų lyderis prancūzas Martinas Fourcade'as šaudykloje suklydo tris kartus ir liko aštuntas (+51,3 sek.).

Iš Lietuvos atstovų geriausiai sekėsi 24-erių metų Vytautui Stroliai. Du baudos ratus turėjęs įveikti lietuvis nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 38,6 sek. ir užėmė 63-iąją vietą.

26-erių metų Tomas Kaukėnas (+2.43,5; 3) liko 65-as, o jo bendraamžis Rokas Suslavičius (+5.17,6; 4) – 101-as.

Lenktynėse dalyvavo 103 biatlonininkai.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje pirmaujantis M. Fourcade'as po devynerių lenktynių turi 502 taškus. Antrąją vietą užima rusas Antonas Šipulinas (327 tšk.), o trečiąją – norvegas Johannesas Thingnesas Boe (308 tšk.).

Iš viso klasifikuoti 82 biatlonininkai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Mėgautis plaukimu ir rekordais D. Rapšiui leido pakeistas gyvenimo būdas specialiai DELFI iš Budapešto  (1)

Nugaros trauma, skrandžio skausmai, dėl infekcijos išbertas veidas, kraujo užkrėtimas – Danui Rapšiui kiekvienas svarbiausias sezono startas atnešdavo vis naują negandą. Bet prieš planetos pirmenybes Budapešte (Vengrija) būtent jis buvo įvardijamas kaip bene geriausiai pasiruošęs Lietuvos rinktinės narys, ir prognozes kol kas pateisina „Duna“ arenos baseine.

R. Meilutytė regi jos rekordui kilusią grėsmę, bet džiaugiasi savo rezultatu specialiai DELFI iš Budapešto  (258)

Taip greitai Rūta Meilutytė neplaukė ketverius metus. Pasaulio čempionato 100 m plaukimo krūtine rungties pusfinalyje tituluočiausia Lietuvos rinktinės narė įjungė dar aukštesnę pavarą nei rytinėse atrankos varžybose ir toliau pretenduoja užlipti ant apdovanojimų pakylos.

Prieš debiutinį finalą sunkiai užmigęs A. Šidlauskas atsirėmė į galimybių lubas specialiai DELFI iš Budapešto  (3)

Rimtą staigmeną pasaulio čempionato pirmąją dieną pateikęs Andrius Šidlauskas dar vieno stebuklo nesukūrė. Bet ir neapleido išsikovotų pozicijų: 100 m plaukimo krūtine rungties finale jauniausias Lietuvos rinktinės atstovas pademonstravo panašų tempą kaip išvakarėse ir užėmė šeštą vietą. „Labai patiko plaukti su geriausiais pasaulio plaukikais. Patirtis labai gera“, – sakė varžybų debiutantas.

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Vokietijoje finalininkai

Savaitgalį Vokietijos mieste Vupertalyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo finalininkais.

Dar kartą Lietuvos rekordą pagerinęs D. Rapšys į 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi finalą neprasibrovė (2)

Vengrijoje vykstančiose pasaulio plaukimo pirmenybėse Danui Rapšiui nedaug trūko iki 200 m laisvuoju stiliumi rungties finalo. Pirmadienį pirmajame pusfinalio plaukime jis distanciją įveikė per 1 min. 46,56 sek. ir užėmė 6-ą vietą, tačiau net dar kartą pagerintas Lietuvos rekordas prasibrauti į finalą nepadėjo. Tarp 16-os pusfinalio plaukikų jis liko 10-oje vietoje.