Lenktynes laimėjo kartą šaudykloje suklydęs austras Julianas Eberhardas – 27 min. 26,8 sek. Antrąją vietą užėmė čekas Michalas Šlesingras (+10,8 sek.; 1 baudos ratas), trečiąją – Italijos biatlonininkas Dominikas Windischas (+40,3 sek.; 1).

Pasaulio taurės varžybų lyderis prancūzas Martinas Fourcade'as šaudykloje suklydo tris kartus ir liko aštuntas (+51,3 sek.).

Iš Lietuvos atstovų geriausiai sekėsi 24-erių metų Vytautui Stroliai. Du baudos ratus turėjęs įveikti lietuvis nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 38,6 sek. ir užėmė 63-iąją vietą.

26-erių metų Tomas Kaukėnas (+2.43,5; 3) liko 65-as, o jo bendraamžis Rokas Suslavičius (+5.17,6; 4) – 101-as.

Lenktynėse dalyvavo 103 biatlonininkai.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje pirmaujantis M. Fourcade'as po devynerių lenktynių turi 502 taškus. Antrąją vietą užima rusas Antonas Šipulinas (327 tšk.), o trečiąją – norvegas Johannesas Thingnesas Boe (308 tšk.).